Merhaba arkadaşlar öncelikle uzun zamandır aradığım ama bir türlü bulamadığım bu buildi sizinle paylaşmak istiyorum.Çoğu forumlarda yeni gelen patch ile int bow buildi koyarlar diye düşündüm ama koymamışlar bari ben koyayım o zaman dedim.

Öncelikle İnt bowun + larından bahsedelim
◘Kasılırken çok rahattır(Şahsen kendi lv imdeki moblara tek atarak kasılıyorum)
◘Damage farkı yaşatmaz spear nukere kaç vuruyorsa bladeyede o damageye çok yakın vurur.
◘PvP de RAHATTIR ! çünkü 120 bufflarınız hazırda.
◘Artık light 120 olduğu için koşmak için pot parası vermenize gerek yok :dance:
◘7-1 yaparsanız ve Devil alırsanız gerçekten çok ustaca işler çıkarabilirsiniz.
◘7-1 Farkı olarak Phy.Balance artar ve vuracağınız critler 5,6k da olsa çok iş görür
◘Str bowların crit ile vurduğunu siz critsiz vurabilirsiniz
◘Adamları dondura dondura sinir küpü edersiniz :)
◘Ve son olarak en önemlisi en son gelen patch ile bildiğiniz gibi artık 120 Cold-120 Fire-120 Light ve Pacheon açabiliyorsunuz yani buda şu demek Vuracağınız damageler Artık MAXiMUM Seviyede. 8)
- leri ise
•Zor chardır Armor giymeden yapamaz (Ama lightin %120 koşması olduğundan Problem Solved*)
•Kıyafetleri blue ister yoksa çabuk yatar
•Kıyafet almak için gold gerek ama artık çoğu sitede gold fiyatları düştü.30 TL ye güzel bir set yapabilirsiniz

Şahsen ben daha fazlaca - yönünü görmedim ve çok sevdiğim bir build :)

Gelelim Skillere Pacheondan Başlıcak olursak ( LV 120 )

◘Anti Devil bow Skilleri MAX.
◘Combo Skilleri MAX.
◘Kasılırken ve PvP Attack yapan kuşlar açılacak MAX.
◘Autumn Wind Skillerine gerek yok.
◘Soul Arrow serisi daha uzaktan vurmanızı sağlar MAX.
◘Explosion Arrow Serisi Tabikide MAX.
◘Strong Bow Serisi söylememe gerek yok :) MAX.!
◘Ve Pacheonun pasif skilli Mind Concentration MAX.

Cold Serisi ( LV 120 )

•Cold imbuesi MAX.(PvP de en çok işe yarayan Skillerden birisi.)
•Frost Guard Serisi Armor giyip üzerine bu buffu bastığımız zaman baya defansımız oluyor
•Cold Wave şahsen ben açtım sizinde açmanızı öneririm ama sonlara doğru açın SP yemesin
•Frost Wall serisi işte bu Skillimizde çok önemlidir çoğu kişi önemini bilmez ama snowunuz bitince combolardan sonraki en çok kurtarıcı skilinizdir.
•Frost Nova series bunlarda tıpkı Cold wave gibidir sona bırakın
•Cold Nukeler açılmıcak ( Az damage vuruyor )
•Snowların hepsi MAX

Lightning Serisi ( LV 120 )

•İmbuesine gerek duymayız Fire'ın yerini tutamaz
•Piercing Force serisi işte bu can alıcı bufflarımızdan birisi MAX.!
•Thunder Walk serimiz %120 speed istiyorsanız MAX :)
•Lion Shout serisine gerek yok
•Concentration Series Süper bufflarımızdan birisi MAX.
•Light Nukeler MAX.! Kasılırken çok işimize yarayacak
•Heaven force MAX.

Fire Serisi ( LV 120 )

•İmbueler MAX!
•Kalkan alırsanız Fire Shield Series MAX . ! Zehirlenmeyi önler önemlidir
•Flame body series MAX . ! 7-1 Farkını yaşatacak Bufflarımızdan birisi :)
•Fire protection series KESİNLİKLE MAX! Çünkü armor giyeceğimizden mag defansımız az kalıcak bu yüzden çok önemlidir.
•Fire Wall da kesinlikle MAX
•Nuke olarak sorarsanız PvP de sadece meteor kullanmanızı öneririm diğer 2 nukeye gerek duymazsınız çünkü damageleri Pacheon serisi ile yapacaksınız Sadece METEOR MAX ! Meteor = Flame Wave- Wide , Flame Wave-Disintegrate
•Fire combustiona gerek yok
•Flame devil Force max

Arkadaşlar ben int bow açtığıma hiç pişman değilim normal bowlara nazaran daha zevkli ve daha çok damage atıyor kale savaşlarında arkanıza bir warrior alırsanız içiniz rahat

Ben oyuna yatırım yaparım diyorsanız

Premium + Pet + Job giysilerini kesinlikle ama kesinlikle yapın.
Bunun üzerinede birde devil alırsanız en az 52k Hp niz olur ve bu bir nuker için çok çok fazla bir rakamdır :)

Herkese iyi oyunlar kendi buildimdi sizlede paylaşmak istedim Okuduğunuz için çok teşekkür ederim.

Takımı
Seçiniz...
Paylaşım için teşekkürler .mısal spear ile pwp yapıyorsun snowlar bıttı ılk vuran genelde kazanır snow bıtınce Spearın Fırlatması ve cevirmesi yapıldığında arka arkaya bowcunun sonu olabılır :P

CooL AngeL demiş ki:
Paylaşım için teşekkürler .mısal spear ile pwp yapıyorsun snowlar bıttı ılk vuran genelde kazanır snow bıtınce Spearın Fırlatması ve cevirmesi yapıldığında arka arkaya bowcunun sonu olabılır :P
Benim karşımda şuan pek Spear nuker duramadı belki seti kötüdür belki skillerini onu bilemem yorumun için teşekkürler

Yukarı Alt