sallıyorum bakıma girceği falan yok sadece öğrenmek istedim.silkroada 1 yıl giremesenz hayatnzda nasıl bir değişiklk olurdu!!!! detective

ben bıraktığım için sevinirdim daha çok kimse oynamıyo para kazanamıyolaqr diyeee :lolmuch:

walla ben 2 gun oynayamayınca delirek gibi oluyorum çok bağlandım oyuna !!!! Mad

losemaniak demiş ki:
sallıyorum bakıma girceği falan yok sadece öğrenmek istedim.silkroada 1 yıl giremesenz hayatnzda nasıl bir değişiklk olurdu!!!! detective
------------------------------------
Bir yıl deil de 9 ay olsun zaten okullar açılıyo zuhahah :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

şu anda silkroad ı oynayıp oynamamak arasında ince bir çizgideyim oynamayınca deliriyorum pc bağımlısı etti bu oyun ciddi tedavi oluor insanlar kendimize acımamız gerek

1 sene bole bisi olsa 2 hafta sonra alışırdım heralde. ...

ben tamamen biraktim hani hic ariyormuyum hayir hic ihtiyac duyuyormuyum hayir ama insanin ugrasmak istedigi baska seyler oluyor sonuc itibari ile gun icerisinde ortalama 18 saat bilgisayar basinda geciriyorum su aralar sinemaya sardim :) bakalim hayirlisi daha neler cikar karsima yani insanin silkroadi birakmasi pek bi etkilemiyor ama bosluktan yapacak baska seyler buluyor baska seylere sariyor

walla okullar açılıyo artık sroya gircek vaktim olmaz extranın sayesinde bi meşgale oldu işte bu site kuranlara tşkkr ederim

Yukarı Alt