SilkErrSender.../... İnput Param Error (4) Hatasını alıyorum sureklı oyuna gıremıyorum neden bılmıyorum bı yardımcı olurmusunuz LUTFEN! çözene Free Account :D

oldu gıbı hemen denedım :)
oyuna hıc gıremeden hata werıyordu bı sekıl gırdım ılk defa cok sagol boyle takılıyım bırazda :)

<3<3<3

Ya Ben silkerrsender i sildim oyuna girdim kastım hotana ısınlandım tekrar bu hatayı verior 3 dk sonra tekrar deiyorum bu sefe royuna giriyor ne yapıcam yha silkerrsender çözüm deil :(

evet arkadaslar silkerrsender çözüm degıl suan fırsat buldum suan yazıyorum..... ÇÖZUM uretırsenız sevinirim :( oyun gene aynı oldu :( YETKİLİLERE SESLENİYORUZ :D

kendımce buldum cozumu herhalde date.pk2 lerı ındırmedım 1gb tutuyor dıye yenı pacth ındırdım oyle oldu sonra sılıp yukledım eskı patchle oynuyorum suan eskı halı ıle 2010-01-18 ıle oynuyorum gene werıyor....ecsro.net den hepsını ındırın arkadaslar o zaman sorun olmaz kanımca ben cafeden cekdırcem :D Başınızı agrıttım kusura bakmayın...

Herşeyi yaptım yenisini indirdim Kurdum gene dwm edio bişe diycek yokmuuuu yaaaa sabahtan beri bunu çözmeye çlşıorm

Yukarı Alt