1.olarak alıntıdır
2.olarak guvenilirdir
3.calısıyor

Silkroad bedava silk alımı

PayPAL Hesabı Almak

http://www.paypal.com/ PayPAL ın sitesine giriyoruz ve SignUP yazisina tıklıyoruz...

1.Adımda email adresi haric butun bilgileri sallayabilirsiniz.. Ama e-mail adresini dogru yazin yoksa hem hesabınızı aktive edemezsiniz hemde asıl yontemden yararlanamazsınız.

Burada 2.asamada karsınıza kredi kartı bilgileri gelecektir.. Pencerede üstteki PayPAL logosuna tıklayın ve kayıtın 2.asamasında kayıttan cıkın...

sonra e-mail adresinizden doğrulamayı yapın.. PayPAL a yeni hesabınızla giris yapabiliyorsanız bu adımı artık gecebiliriz...
2. Adım;Bize Para Sağlayacak Olan Reklam Sitesine Kayıt Olma...

Paypal hesabımıızı aldık şimdi para kazanmak için ne yapacağız derseniz burda dünyada büyük bir kitlenin kullandığı reklam sitesine üye olcaz para kazanacağız tabi önce üyelik alacağız peki nerden alacağız üyeliğini tabiki burdan

http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=chuky83

VeSağ Üstteki Tablardan Create A Free Acoounta Tıklayın...

Üyelik Bilgilerinizi Doldurup Kayıt Edin...

Paypal E-Mail Bölümüne Paypal E-Mail Adresinizi Yazmayı Unutmayın...

Ve Sonra Aşşağıda Üzerinde 4$ 6$ Ve Bazı Yazılar Olan

Linklere Tıklayın, Start Survey Butonuna Bastıktan Sonra

Click For Web Site 1

E Tıklayıp Siteye Göz Atın,

Alttaki Boşluğa good yada bad yazın

web Site 2 İçinde Aynısını Yapın

ve 4$ hazır

Tüm Linklere Aynısını Yaptıktan Sonra....

27$ ınız Hazır Olacak 75$ olduğu zaman

Reedem Moneye Tıklayıp PayPal Hesabına Aktarın
Gönlünüzce Harcayın...

1 yılda kazanacağın para 1 aylık silk paranı zor karşılar. Böyle işlere hiç girişmeyin. Hayatta kolay yoldan,yan gelip yatarak para kazanmak yok. Aklınızı böyle boş işlerle meşgul etmeyin

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
boş işler kuzum bunlar yapmayın bırakın kimse size nette oturdunuz diye para vermez öyle olsaydı ben 7/24 netteyim ferrari alırdım.

haklısınızda ben yardımcı olmak istedim suan benim param var 67.75 $ 75$ olunca silk alcam bu benim 2 haftamı aldı ama yinede siz bilirsiniz ben bu islerle pek ilgilenmem ama bunu buldum ve oluyorda yinede adminler benden daha bilgili bu konuda siz bilirsiniz yinede

Takımı
Galatasaray
chuky83 demiş ki:
haklısınızda ben yardımcı olmak istedim suan benim param var 67.75 $ 75$ olunca silk alcam bu benim 2 haftamı aldı ama yinede siz bilirsiniz ben bu islerle pek ilgilenmem ama bunu buldum ve oluyorda yinede adminler benden daha bilgili bu konuda siz bilirsiniz yinede
ben onu 100$ yaptım hem de hepsi farklı ip'den 4.5 ay olacak daha para yatacak paypalıma :wink1: hiç uraşma

:D tmm o zmn bazı sitelerde guvenilir calısıyor diyor bazılarındada calısmıyor diyodu ama genellikle calısır diyodu yinede ben sansımı denicem olursa

chuky83 demiş ki:
:D tmm o zmn bazı sitelerde guvenilir calısıyor diyor bazılarındada calısmıyor diyodu ama genellikle calısır diyodu yinede ben sansımı denicem olursa
Onlar kendi sitesine adam çekmeye çalışan milleti kandırmaktan başka işi gücü olmayan adamlar.Çalışsa zaten forumda paylaşırdı biri illa. :nod:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ExTrowe demiş ki:
chuky83 demiş ki:
Onlar kendi sitesine adam çekmeye çalışan milleti kandırmaktan başka işi gücü olmayan adamlar.Çalışsa zaten forumda paylaşırdı biri illa. :nod:

ve çalışsaydı exl yönetimi ve üyeleri en az 1000er dolar almıştık summer3:

extraloob demiş ki:
ExTrowe demiş ki:
chuky83 demiş ki:

ve çalışsaydı exl yönetimi ve üyeleri en az 1000er dolar almıştık summer3:
aynen abi zamanında çok denedim ama olmuyor :P

Zamanında ben de yapmıştım. Her gün paypala bakmaktan sıkıntı gelmişti artık paypal üyeliğimi bile unuttum şimdi. Belki de gelmiştir :P :P

Yukarı Alt