Silk aldım ama yüklemek için işlemleri dogru bir şekilde yaptım herşey normal .işlemi onaylıyorum ama böyle bir hata çıkıyor

Explanation :
The page you are looking For might have been removed, had its name changed, Or Is temporarily unavailable.

Please try the following :
If you typed page address In the address bar, make sure that it Is spelled correctly.

Open the home page, And Then look For links To the information you want.
Clik the Back button To try another Link.

If the problem persists, please click bug report button - at the below For assistance.

lütfen yardım
:S

bende de aynı hata cıktı. epinleri arkıma yolladım ona denettım o yukleyebıldı :S anlamadım bu sorunun nedenını

Biz 3 kişi denedik, yine de olmadı. :mrgreen:

Gamesultan yetkilisiyle görüştüm, bugün silk yüklemede sorun varmış. :wink1:

PS:
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ben kendi kastıgım chara denedım bugun update sonrası 98 lvl ona yuklenmedı 15 kez denemısımdır. sonra huıldden bı arka verdım epinle id pw o denedı yukledı. anlamadım bende sorun ne :D silkroad silki yukletmek ıcın herturlu seyı yapar normalde ama bu sefer yuklenmıyo :D

bangez e pin en fazla 5 saat deneyebilirsin 5 kere yanlış yazarsan 24 saat silk yükleyemezsin block yersin

ilkay57 demiş ki:
bangez e pin en fazla 5 saat deneyebilirsin 5 kere yanlış yazarsan 24 saat silk yükleyemezsin block yersin
hyr epini kabul edıyor dogru oldugunu son ekranda tam yuklenecekken sayfa goruntulenemıyor yada oge eksik dıyor. sorun epinlerde değil yani arkadasa verdım epinleri o deneyınce kabul etti. belli kullanıcılarda hata verıyor ama sıteden kaynaklanan bir sorun odlugu belli bugun hala var mı aynı sorun bılmıyorum. joymaxa bug report olarak bi bildirim gönderdim dün

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
lvl 20 sınırı + gamesultan silk kodları sorunlu, yarın sorun giderilecekmiş.

Yukarı Alt