evet arkadaşlar sizler için araştırdım 1 aylık uğraşlarım sonucu testimde tamamlandı çarım az önce 61 oldu ve 1 yadır silk almamama rağmen ban yemedi (agbot)

şimdi yaptığım işlermleri sizlerle paylaşıcam (NOT: %100 garantili değildir sora benden bilmeyin)

1:Her gün en az 2 kere kastığınız yeri (scriptinizi) değiştirin
2:Her gün en az 2 kere aldığınız pot sayısını (scriptinizi) değiştirin
3:Her gün gerektiği yerde en az 1 kere item ayarlarını (Item.txt) değiştirin
4:er 3 günde bir pvp yapın zevkinize göre. (Hergün yapmanızı öneririm)
5:Unique bekleyin ve kesmeye çalışın (her hafta mutlaka en az 1 kere)
6:yüksek lvl gelince hızlı kasmak için paraları toplamayın çok göze batıyor zaten.
7:job yapın ve mutalaka hergün evente gidin
8:chat yapın
9:her gün en az 10-15 dakka elle kasın
10: her gün skill sırasını değiştirin (agbotta cycle attack skill'i seçin)

ve çarınızın elden gitmemesi için ufak tavsiyeler:
öyle oyundan pm ey le yada excangeyle adam soyulurmu?
elbette soyulur bizim burda yapıo çakallar
şimdi izledim ve gördüm güvenlik açığı olmayan pc lerde program üzerinden yada oyun üzerinden pc ye ulaşmak çok zor (uzmanlık ister ve gerçekten çok zordur deymez)
şimdi açıklarınızı nasıl kapatırsınız?
bunuda araştırdım sizin için mutlaka yapılması gereken şeyler :detective:
Öncelikle pc nizi mutlaka güncel tutun (msn,(caht programarı),antivirüs,windows,ekran kartı (alakası yok ama performans için) ve pc nizde yararlı olduğunu düşündüğünüz şeyler)
muhakkak anti virüs programı en güncel halinde olacak 8)
mutlaka güvenlik duvarı (firewall) kullanın yoksa hemen bi tane edinin
ordan internete girmek isteyen herşeyi ama herşeyi engelleye bilrisiniz (trojan,keylogger,msn....)
tabi bu size kalmış gidip agbotu falan engellerseniz :sfff:
her hafta virüs taraması yapın
güvenlik duvarınız destekliyorsa internet kayıtlarını silin (cookies,gecmis,kayıtlı internet sayfaları)
asla ama asla norton kullanmayın yazık olur :oldie:

(OT:Hepsini kendi ellerimle yazdım hiç biri bi yerden alıntı değildir ban işi için biraz araştırma yaptım o kadar ama gerisini kendim düşündüm)
sabit yapılırsa yeni yöntemler buldukça güncellicem :buddha:

Konuşma dili ile yazı dili arasındaki fark bu başlıkta görülebilir.Bence silk almak gerekir nasıl çay bahçesine gittiğinizde garson buyrun dediği gibi Silkroad'da oyun bahçesi gibi silk almayınca banned! :cry: :mrgreen:

Bu başlığın yerinin Silkroad Oyuncu Tartışma ve Rekabet Platformu olması gerekiyor..

kesin birsey soyleyim size 24 lvl karakterim ile bu siteden yukledigim agbot vs. botları calıstırmayı denedim onlarla login vs. oldum 2 gün felan geçti aradan banlandı karakterim 2100 küsür yıla kadar:) dikkat edin

Loader, bot gibi oyun dışı şeyler kullanmayın, oyun kurallarına uyun zaten banlanmanız söz konusu olmaz.

Brooklyn

Buralıyım
Silk Almassan Banned ! Bu bu kadar basit . Yani banLanmamışsın o senin şansın , herkes senin kadar şansLı oLamayabiLir.

Haha çok saçma.Agbot kullananların çoğu ban yiyor.

2 Yöntem var banlanmamak için..

1.Silk almak.

2.Paralı bot kullanmak.

emeğe saygı doğru olma ihtimali var benimde carım 1ay banlanmamsıtı sonra banlandı sansa kalıyo bazen kader..

sodden demiş ki:
kesin birsey soyleyim size 24 lvl karakterim ile bu siteden yukledigim agbot vs. botları calıstırmayı denedim onlarla login vs. oldum 2 gün felan geçti aradan banlandı karakterim 2100 küsür yıla kadar:) dikkat edin
sitenin ne günahı var zorla yüklettirmiyorlar bu programları kendin bedava bot kullanıyosun sonra siz yaptınız olmaz böyle şey

saol bilgilerin için ama silk le banın alakası yok benim çar vardı 60 lv wizard çalındı revden bakıorum ban yemiş silk de laınmıştı.

Yukarı Alt