beyler bnm paypal hesabımda 10$ war we bn silk almak istiom nerden ve nsl alabilirm yardım edeblirmsnz(paypala 10$ bux.to dan geldi yalan deil)

oyundayken f 10 a bas acılan pencereden buy silk yazan kutuya tıkla direk silk alıcagın sıte acılacak paypalı secıceksın oyun id pw ni giriceksın alıcagın sılk mıktarını secıp make payment yazana tıklıcaksın sonra paypal acılacak paypal uyelıgını gırıp ödemeyı yapıcaksın bu kadar extraokk

Zardock demiş ki:
oyundayken f 10 a bas acılan pencereden buy silk yazan kutuya tıkla direk silk alıcagın sıte acılacak paypalı secıceksın oyun id pw ni giriceksın alıcagın sılk mıktarını secıp make payment yazana tıklıcaksın sonra paypal acılacak paypal uyelıgını gırıp ödemeyı yapıcaksın bu kadar extraokk

baq alan bilio

eyw aldım 100 silki sizce nsl değerlendirmeliyim 100 silki en iyi nsl değerlendirebilirm

global al fb nin reklamını yap gs li olsaydın gs in dicektim ama gfb lisinXD

bence 100+50 alıp aylık gt alsaydın ıyı olurdu ama 100 silkin varsa bence pet al hızlı kasarsın toplama ısıyle ugrasmazsın

Ya peki ßurda ßana para qeLmesi için neLer yapmam qerekLi ßiLqisi oLan warsa Lütfen detayLı ßi $ekiLde anLataßiLirmisiniz ?

Staj --> İzmir Enka Elektrik Üretim ve Dağıtım Lmt
arkadasım eger oyunda silk ile item mall dan bir şeyler almak istiyorsan once kredi kartının olması gerekiyor ve de paypall da account un olması gerekıyor..
yok kredi kartım yok diyorsan ulkeler için e-pin diye bişey çıkarmışlar bi siteden alıyorsun ptt ye para yatırarak , parayı yatırdıgın adam silk için kontor u alıyor ve sana bu kontorun numarasını veriyor snde sro nun sitesinden kkontor u yukleyerek alıyorsun silkini

t$k ederim ßiLqi için ama ßunu demiyorum ßen. bux mu ßir site war ya oradan paypaL hesaßına para qeLior we oradan siLk aLaßiLiyorusn onu sormu$tum

Yukarı Alt