Oyunda güvendiin bi adamdan e-pin yolula al epin ne dersen sana silk alacak adam bi siteden silk kodu alıyor o kodu sana veriyor sen siteye giriş yapıop change silk diosun ve o kodu o bosluklara yazıyosun kodları dogru girdiysen acc ne silk saniyesiyle aktarılmıs oalcaktır.

A

Anonymous

Guest
BaTTeRST demiş ki:
ark.lar benim bi kredi kartım felan yok(yaşım tutmuyo) başka türlü nası silk alabilirim. Shocked
pptden havale yolu ile sitede de reklamı yapılan devoyun.comdan alabilirsin. Güvenlinilir site

Sehzade demiş ki:
Eet ya bizim burda 100 silk 20ytl :mrgreen:
Aynen Bizdede Fiyat öyle Paralı botta 18 ytl ama 20 ytl verırsen üzerünü alamıon :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: İstanbulda oturuorum bu arada
Koskoca İstanbulda adam akıllı bi tane cafe satıo :mrgreen:
Uluslar Arası Cafelerde Kazık Atarak Silk Alımı ve Satımı Federasyonunun Şehirler Göre Silk Fiyatları Tablosu Dağılımını bulan warsa bi zahmet paylaşsın :mrgreen:

Gidiyorsun garanti bankasına bitane bankamatik kartı cıkarıyorsun, cıkardıkdan sonra bunun sanal kart olarak kullanılmasını istiyorsun sonra hesaba dilediğin kadar para yatırıyorsun giriyorsun internete sanal karta para aktarıyorsun silkroad ın sitesinden paypal aracılığıyla silk ini alıyorsun .. kahvekeyfi
parayı yatır al silkini hiç bir sorunun olmaz bot bile alabilirsin Ben çok uzun zamandır böyle yapıyorum kahvekeyfi Wink

Yukarı Alt