Pro

rank8
Beyler ben silk alicam 2pay.ru sitesinin При помощи SMS bolumunden silk alicam nedeni ise sadece azerbaycandan odeme yonteminin bu olmasi ama kafanda soru isaretleri var acaba ben dedikleri numaraya mesaj gnderdim ve bana cevap geldi bilmem kac haneli kod bunu nereye giricem?? nasi yapicam hic bi fikrim yok gelen mesajda cok cok yuksek ihtimalle rusca olacaktir yardimci olursaniz cok sevinirim...

Pro

rank8
extraloob demiş ki:
sms ile bilmiyorum da paypal ile biz alıyoruz.
abi turkiyede olsam riske girmem alirdim sizden ama burdan gondermesi olum valla 20 euro komisyon istiyolar gonderecegim zaten 28euro

Pro

rank8
C_Vitamine demiş ki:
ProMaster demiş ki:
extraloob demiş ki:
sms ile bilmiyorum da paypal ile biz alıyoruz.
abi turkiyede olsam riske girmem alirdim sizden ama burdan gondermesi olum valla 20 euro komisyon istiyolar gonderecegim zaten 28euro
hahaha harbici haa
valla Sordum adama komisyon ne kadar aynen sunu dedi;20euro kac eu yatiracaksiniz efendim bende; yok ole sorim dedim sadece dedim hemen ordan uzaklastim :D

@ProMaster:
valla Sordum adama komisyon ne kadar aynen sunu dedi;20euro kac eu yatiracaksiniz efendim bende; yok ole sorim dedim sadece dedim hemen ordan uzaklastim :D

Hahaha...Ben donuste ugrucam sana gibi :lol:

Pro

rank8
C_Vitamine demiş ki:
Hahaha...Ben donuste ugrucam sana gibi :lol:[/quote]
aynen :d

+Dejavu+

Bilgiliyim
kodu bı yere yazmıosun kardesım oto olarak kendı gerceklesıo ıslem

Yukarı Alt