Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
K3M4L1ST demiş ki:
bu arkadaş oyuna yeni başlamış anlaşılan sadece gülüp geçin :D puahhahahahhaha :mrgreen:
Herkes oyuna başladığında hiç bir şeyden habersiz olur. Sen de zamanında öyle değilmiydin ? :curtain:

K3M4L1ST demiş ki:
bu arkadaş oyuna yeni başlamış anlaşılan sadece gülüp geçin :D puahhahahahhaha :mrgreen:
lütfen biraz saygı ben bu siteye sro öğrenmek için üye oldum çok saygısızca bir hareket çok kırldım buna kemalist hiç beklemezdim bide herseyi senden öğrenmistim :cry:

gülünecek ne varki? arkadaşımız aldığı silahı paylaşmış sadece . Bu sitede sadece 10 dg mi konu olacak?

Herkez oyuna başladığında böyle değilmiydi?Direk 90-100lv mi başladınız oyuna siz?İlk başladığınız zamanları,yeni char açtığınız zamanları unuttunuz sanırım arkadaşlar?
Ps:itemin magic att. %'si oldukça güzel hacım hayrını gör :wink1:

volaris demiş ki:
K3M4L1ST demiş ki:
lütfen biraz saygı ben bu siteye sro öğrenmek için üye oldum çok saygısızca bir hareket çok kırldım buna kemalist hiç beklemezdim bide herseyi senden öğrenmistim :cry:
Yorumu yazan kemalist ile site manager olan kemalist değil onlar ikisi ayrı aklında bulunsun. Yorumlara gelince dalga geçenleri dikkate almamanı öneririm illaki kıllık yapanlar olur bu forumda :thumbsup:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
DaGangsta demiş ki:
volaris demiş ki:
K3M4L1ST demiş ki:
Yorumu yazan kemalist ile site manager olan kemalist değil onlar ikisi ayrı aklında bulunsun. Yorumlara gelince dalga geçenleri dikkate almamanı öneririm illaki kıllık yapanlar olur bu forumda :thumbsup:
Kemalist site manager değil admin :thumbsup:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt