Taşla molotofla araba yaklamayla olmuyor , baktılar bizim halk bi tarafındaki dürtüyü hissetmiyor bu sefer kanırtmak için bunu çıkarmışlar .

RiqueLme

Bilgiliyim
way be diyecek bsy bulamıom biz kuş davşan ördek avlamak icin aldık silahı ama
şimdi ortalık fena karısıcak bütün pkklı veledlerin eline tutusturcaklar silahları

bknz. Cmylmz.
şu asker mi lan ?

etrafımdaki bi çok kişide silah var 1 tanesinde bile ruhsat oldugunu sanmıyorum :lol:

jVardin demiş ki:
“İç savaş çıkarsa silah gerekir, Boşnaklar silahlanmış olsaydı Sırplar bu kadar kolay katliam yapabilir miydi?” şeklinde görüş belirtti.

Herşey bu lafta biter.
Bunlar birbirimizi öldürtmeye mi çalışıyolar.Bizi böldüler bölcekleri kadar

Ne yani 18 e inmeden önce kurusıkı alıp bozdurup adam vuran yok muydu?
Bu orospu çocukları 18 olsada sikicekler bu vatanı 28 olsada.
Oy vermeden önce düşünecektiniz adam ben BOP'nin Türkiye Başkanıyım diyor.
Körmüyüz?
Sanırım evet.

Ahh Ahh.. Zamanında dedik dinletemedik..

Yapıcak birşey yok arkadaşlar bekliceksiniz göz göre göre , gidicek. Yanlız dikkatimi ceken birşey var , önceden bu tarz şeyler olduğunda bu kadar üstlerden emirlerle yapılmazdı yani milletin eli kolu bu kadar bağlanmazdı.

Şimdi emir bizim Tsk dediğimiz tek güvencemiz dediğimiz kişilerden çıkıyor.

Türkiye , Osmanlıdan beri çözülemeyen bir düğümle bağlandı.

Osmanlı - ABD ilk tanışma zamanlarını okumanızı tavsiye ederim. Sömürgecilik arayışı , 4 mevsim oluşu , yer altı zenginlikleri , Çoğrafi konumu..

Masonlar...

Şahsen ben 18 yaşındayım fakat kendime asla silah almam çünkü 18 yaşındaki bir insan kendine ne kadar hakim olabilir.Şahsen çok kızdığım zamanlar gözüm kimseyi görmüyor.Artık abd deki gibi okulu silahla basıp kız meselesine 3-5 kişiyi vururlar.

Artık öyle gösterdilerki adam öldürmek sıradan bir olay haline geldi.Ne ölüye nede diriye saygıları kaldı.O silah üreticisine asla katılmıyorum

Yukarı Alt