ii akşamlar ben oyuna yeni başladımda skillerim qelmio bottayken itemleri çıkarım fresh leyin demişsiniz bu bildiğimiz itemler demi yani üzerimize giydimizmi ?

Beijo

Bilgiliyim
iilyass demiş ki:
ii akşamlar ben oyuna yeni başladımda skillerim qelmio bottayken itemleri çıkarım fresh leyin demişsiniz bu bildiğimiz itemler demi yani üzerimize giydimizmi ?
evet üzerine giydiğin itemlerin fakat altta "Auto Training" butonu aktif değilse yazdığın bot id-pw yanlıştır büyük ihtimal ve skillerin o yüzden gözükmüyordur doğru id-pw yazdığına emin ol... :curtain:

Yedek Silahı Çantanın İlk Slotuna Koyuyorum Fakat Kullandıgım Silahın Drability Bitince Onu Almıyor Neden Acaba?
Gerekli Seçenek İşaretli :|

Beyler Bota Tıklıoyrm Oyuna giriyorum
Sorunlar: 1)Fazla Pot Alıyo (Baska Configler mi karısıo)
2)Bazen Loop Bölmnde Skillede refreshe bastmda gelmiyo gelirse de unknown skil&^^+ falan veya Benm Charımda Olmanyan Skilleri Gelio (Örn:Recovery Division Chineseim)
Nedendir Acaba
Kafayı Yemek üzereim
Yardımcı Oln lütfen

Arklar bota gırıyorum ama skıller gozukmuyor ustuncekı herseyı cıkarım retrun basıyorum ama gene skıller gozukmuo Acil yardım edersenız sevınırım Tıkıt Boşa :(

benim ???? problemim var sürücü güncellemek istiyorum ''Nvidia GeForce 6600GT'' yardımcı olur musunuz birde sürücünün Tükçesi olursa sevinirim

ben sro botu kurdum ama bi türlü bot login dediyimde Auto training gelmedi yanliş yazmadıyımdan eminim acaba bu neden gelmiyoo

Botunuz Sürekli Pete canmı basıyor?
Çözüm:Ya ışınlanın yada peti takıltım koşun uzzaklasınca yanınıza çağırın düzeliyor yada bi yaratığa saldırtın uzaklasın çağırın geri problem tamam
Botunuz büyüsüzmü vuruyor?
Çözüm botu durdurun sonra homeden looptan istediğiniz yere curentleyın düzeliyor ama ayarlarında hata yapmadıysanız
Bunlarda çok cıkan hatalardan bunlarıda eklersen daha iyi olur

Benim de bi sorum olcak ...
Ben saatin oraya eli açiorum Rumata Loader la oyuna giriorum charima oyuna soktugumda Home a basiorum ve bot sayfasi gelmior bu neden olablir baya bi araştirdim ama bi turlu bulamadim yardimci olursaniz çok minnetkar kalirim

banada cvp verin acill şehirden çıkıyorum anında ?????? veriyor ecsroda ne yapmalıyım nolur cvp acill

nonehero demiş ki:
Ben saatin oraya eli açiorum Rumata Loader la oyuna giriorum charima oyuna soktugumda Home a basiorum ve bot sayfasi gelmior bu neden olablir baya bi araştirdim ama bi turlu bulamadim yardimci olursaniz çok minnetkar kalirim

slm ben vista home pre kullanıyorum.aramadığım bakmadım denemediğim ne site kaldı nede yöntem ama bu soruna çözüm bulamadım.
hiç bir klasik yöntem sorunu cözmedi eger farklı bir yöntem bilen varsa ve kendi de vistada bu yöntemle bot ve rumata loaderi beraber kullana biliyorsa bu kardeşime ve bana yardım ederse sevinirim.

bu arda sendemi vista kullanıyorsun?

nonehero demiş ki:
viewtopic.php?f=53&t=102763 bende çok aradım bulmadım bu clent botla çalısıyor buyur bi teşekür edersin 2 char açacaksanda 1 silkroadaha yükle o orjınal clent olsun loaderada onu göster

Botun Bi Şifresi Warmı?
Yoksa Botu Nasıl Login Edecez
Bide Skiller Gelmior Dediğin Gibi Yaptım Üstümdekileri Çıkarttım Teleport Oldum Fresh Dedim Ama Yine Gelmedi
Yardımların İçin Şimdiden Teşekkürler

bota bazı itemleri toplamamasını işaretliyorum towna gidip dönünce yine topluyor kısacası kaydedilmiyo ne yapıcam lütfen yardım

Yukarı Alt