Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Forum genelinde silkroad firmaları hakkında lütfen herhangi bir şikayet konusu açmayın. Açtığınız taktirde silmek zorunda kalacağım.
Her ay en az bir kere açılan şikayet konuları yüzünden ifade vermeye gidiyorum ve konunun benimle alakalı olmadığını , benim olaylar hakkında bilgim olmadığını anlatamıyorum.
Sizin peşinde koşmadığınız , uğraşmadığınız işler için benim tüm günüm ölüyor ve artık bu can sıkıcı hale gelmeye başladı.
Dolandırıldıysanız veya herhangi bir sorun yaşadıysanız bunları lütfen ilgili platformlarda belirtin yada davanızı açın.
Artık gerçekten bıktım , zırt-pırt aranıp ifadeye çağrılmaktan , madem olay hakkında bilgin yok niye sitene yazıyorsun gibi garip sorulardan , aile üyelerimin aranıp karakoldan arıyoruz kendisine ulaşamadık denilmesinden.

Bu nedenle lütfen artık burada şikayet konusu açmayın. Sizin uğraşmadığınız , önemsemediğiniz konular hakkında ben uğraşmaktan bıktım. Önemsiyorsanız buraya yazmak yerine hukuki işlem başlatın , bir sonuç alırsanız ancak böyle alırsınız.

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt