Dulce Amor demiş ki:
bu başlığı gördükçe sigara yakasım geliyor hatta şimdi yaktım.eren bi dal veriyim hacım rahatlarsın bütün stresin biter.yanınada nescafeyi yaptınmı oooh dünya varmış dersin :lol: :detective:

20 sene sonra hastaneye zıyaretine gelirim anladın sen onu :mrgreen: :coffee:

hanry006 demiş ki:
Dulce Amor demiş ki:
bu başlığı gördükçe sigara yakasım geliyor hatta şimdi yaktım.eren bi dal veriyim hacım rahatlarsın bütün stresin biter.yanınada nescafeyi yaptınmı oooh dünya varmış dersin :lol: :detective:

20 sene sonra hastaneye zıyaretine gelirim anladın sen onu :mrgreen: :coffee:

boşver hocam 20 sene yaşıyıcazda nolucak yak bi tane :detective:

sigara içmiyorum hayatımdan memnunum dünyanın en şanslı insanlarından biriyim heralde her hangi bir duman
beni tıkamaz sigara dumanı burnuma gelince nefesim yarım kalıyor bildigin sanki akcigerler hava girişini kapıyor :D

Walla kardeş ben yemin ediyorum abartısız yaklaşık 100 kere bırakmayı denedim hepsinde de çok kararlıydım 2-3 kere pes ettikten sonra hiç bırakamıyorsun ilk 1 hafta çok zor sonrasında git gide azalacaktır içme isteği sonra o kadar azalacak ki sanki önceden hiç içmemişsin gibi 1-2 ay sonra sigara dumanı seni rahatsız etmeye başlicak.Ama 1 sene de geçse şöyle ucundan içesin gelecek.Ama bu istek çok az olacak çok rahat üstesinden gelebileceksin ilk 1-2-3 gün felaket derecede zor yaw irade yetmiyor:D:D:D ve bu günleri atlatabildiysen başlamak salaklık olur.

BIRAKICANDA NOLUCAK YAK Bİ SİGARA !

adami tahrik etme madem kiyamet yaklasiyor iyi seyler yap nede olsa gec olsun guc olmasin.

hanry006 demiş ki:
RunFiles demiş ki:
19 Mayıs'ta kalmışsın.Hayırdır Devam mı Sigaraya?
Malesef Final Sitresinin Etkisiyle Devam olmadi:
Napicagini soyliyim birakmiycaksin ama pakette almiycaksin keyif içicisi olucaksin mesela ben sadece sosyal ortamlarda iciyorum içki varken ve cokta içmiyorum mesela dün paket aldım iciyim dedim zevk vermiyor tek basına tiryaki olmak kötü zevk içicisi olursan ne fazla zararı var nese baska bisey

Yukarı Alt