insanoğlu yüzyıllardır kolayı varkene zoeu seçmeyi hedefleyen tek varlıktır.bu kolaylık ve zorluklardan biriside telefon cüzdan sigara üçlüsüdür.Harran ovası gibi koca cep dururkene sen o üçlüyü eline zor sığan o üçlüyü her zorluğa karşı elinde tutmaya çalışan bir varlıktır insan.
güzel kardeşim hayvan kadar boş cebin var da sen neden elinde taşırsın o üçlüyü. ama tabiki artistik patinaj yapacak abimiz hele o tobüslerde oLmazmı.düşücen be kardeşim düşücen ama halen bırakmaz. elinden uçucak yere ama hala elinde o üçlü var tek elle tutunup tek ellede onu tutmaya çalışan abimize Bir aLkIşş :beer: :beer:

şimdi sen bi erkeğin hayattaki en değerli şeylerin başında olan eşyalarından bahsediyosun onlara bişi olmaması için adam elinden geleni yapıyo ama bana sorarsan bence de gereksiz bişi :wink1:

oLdCiTyLee demiş ki:
şimdi sen bi erkeğin hayattaki en değerli şeylerin başında olan eşyalarından bahsediyosun onlara bişi olmaması için adam elinden geleni yapıyo ama bana sorarsan bence de gereksiz bişi :wink1:
O üçlü cebinde kalsada bişey olmaz... Onların yaptığı MAGANDALIKTIR. Kendini bir şey zanneden (lafta) artisler... Koy sigaranı sağ cebine telefonu sola at cüzdanıda arka cebine olsun bitsin :thumbsup:

Çok güzel tespit.
Genelde de telefon son model ve lüx oluyor.
Sigara da Marlborodan aşağı değil.
Cüzdan desen deri şık bir markadır.
BU koşullar yerinde değilse elde değilde cepte taşınıyor. :D

Yukarı Alt