Arkadaşlar eski charımın şifresini unuttum elimde ıd ve gizli sorunun cevabı var fakat degıstırırken ıstenılen msn adresını hatırlamıyorum !!! bunun baska bir yöntemi varmı ıd ve gizli soru yanıtı elımde sadace acil yardım lutfen !!!!

badmad35 demiş ki:
Arkadaşlar eski charımın şifresini unuttum elimde ıd ve gizli sorunun cevabı var fakat degıstırırken ıstenılen msn adresını hatırlamıyorum !!! bunun baska bir yöntemi varmı ıd ve gizli soru yanıtı elımde sadace acil yardım lutfen !!!!
Daha önce paypal üzerinden silk almış isen charın emailine bilgi msg gelmiştir belki ordan bulabilrisin başka bir yolu yok malesef.

daha önce silk aldım ama charın emaili diyorsun emailini bilsem sifremi degiştirirdim :S ...yani char gümbürtüye giitti bu durumda :.

bu arada char msn korumalı değildir !!!! normal değiştirme yoluylada email istiyor bu olmaynca demekki gızlı soruda bı ıse yaramıyormuş :S

badmad35 demiş ki:
bu arada char msn korumalı değildir !!!! normal değiştirme yoluylada email istiyor bu olmaynca demekki gızlı soruda bı ıse yaramıyormuş :S
Evet sifreyi bilmiyorsan email ve gz bilmen lazım.

Yukarı Alt