8) 8) 8) >>>"SibiPrecincts" SSS[Sıkça Sorulan Sorular]<<< 8) 8) 8)

Soru 1 ; Sibibot'u nerden indirebilirim?

Cevap ; Sitemizde var..

Soru 2 ; İndirdim, şimdi napmam gerek?

Cevap ; Botu çalıştırın ve login deyin, sonra launcherinize tıklayın rahatlıkla girin

Soru 3 ; Ee kardeşim dediklerini yaptım,bot çalışmadı :/

Botun çalışması için oyuna tekte girmek gerek.Fakat çözümü bulundu.Forumumuzda mevcut.

Soru 4 ; Tamam, onuda anladım. Peki her girişimde botu kapatıp açıcam mı?

Cevap ; Hayır.

Soru 5 ; Tek tık girdim, botun ayarlarını nasıl ayarlayabilirim? Botu nasıl durdurur/başlatabilirim?

Cevap ; F6-Botu başlatır.
Cevap ; F7-Bot ayarlarını açar.
Cevap ; F8-Botu durdurur.

Soru 6 ; Kardeşim bu skiller çince, neyapmam gerek??

Cevap ; Size indirdiğimiz botta bow skilleri ve nukerlerin bazı skilleri çince olacak. Ben bow skillerini koyucam zaten foruma, bulursunuz :wink1:

Soru 7 ; Tamamdır, onuda hallettik. Şimdi char fıstık gibi kastı, gidip town'da durdu, hatamı yaptım :?

Cevap ; Hayır, SibiPrecincts adlı bot sadece kasmayı başarabiliyor, pot alma,yeniletme v.b yok yani..

Soru 8 ; Tamamda.. Ben aldım pot felan , kasma yerine gittim bu MP basmıyoo :cry:

Cevap ; Botta npc'ye girdikden sonra mp basmama hastalığı var fakat çözümüde var. Botun Npc'ye girip çıktıkdan sonra çalışmasını istiyorsanız bir kere ışınlanın. Yani Hotandaysanız işinizi bitirin Dowhang'a ışınlanın sonra tekrar Hotan'a ışınlanın kasma yerine gidin rahat rahat kassın. 8)

Süper Olmuş Fakat Bir Hata Var.3. Soruyu değiştirsen iyi olur:

Soru 3 ; Ee kardeşim dediklerini yaptım,bot çalışmadı :/

Cevap ; Botun çalışması için oyuna tekte girmek gerek.Fakat çözümü bulundu.Forumumuzda mevcut.

Yukarı Alt