Evet arkadaşlar bu yöntem ile ek veya başka bir programa gerek kalmadan SibiBot ile multi char acabileceksiniz. FAKAT BU YÖNTEM SADECE MULTİ CHARLARIN BİRİNCİSİNDE İŞE YARAYACAKTIR . DİĞER CHARLARINIZ BOTLA ÇALIŞMAMAZ. şimdi anlatım :

Arkadaşlar multiclienti yüklemeden önce PCde yeni bir klasör oluşturuyoruz isim veya yer önemli değil . ardından sjsronun yüklü olduğu dosyaya gidip tüm verileri kopyalıyoruz(bu dosyada multicilent olmamalı normal client olmalı ) . sonra yeni açtığımız dosyaya yapıştırıyoruz . bu biraz fazla yer kaplatabilir ama sonunda bir charınız bottayken öteki charınızda açık olabilecek . şimdi ister yeni bir multicilent bulun ister burdakini indirin ( 2MB )
: h t t p:/ /w w w . 4 s h a r e d . c o m /file/114212591/81d499da/Multiclient.h t m l

( boşlukarı silin link gönderemedim :S ) dosya normal clientin sahip olduğu kadar virüse sahip yani korkmayın

ardından bu kopya dosyanın içine multiclienti atın. şimdi ; oyuna tekte girebileceğiniz bir saatte bota koyacağınız char için KOPYA OLMAYAN YANİ İÇİNDE MULTİCLİENT OLMAYAN LAUNCHERİ ÇALIŞTIRIN . botu çalıştırdıktan sonra oyuna giriş yapın ve botunuzu kurun & çalıştırın . şimdi İÇİNDE MULTİCLİENT OLAN LAUNCHERİ ÇALIŞTIRIN . ( BU CHAR BOTLA ÇALIŞMAYACAK ) id pw girin ( tavsiye : her halukarda bu clientte ekran klavyesi kullanın ) oyuna girşi yaptığınızda bottaki char mobları kesebiliyor ayrıcada çift char sahibi oluyorsunuz .

TEKRAR : sadece normal clientten girdiğiniz char botla çalışır . Diğerini siz kasmak zorundasınız .

fakat yinede bir avantajı var yüksek lvl charınızı bota koyun varsa ezik charınız pt kurun trace atın o kassın :D

yorumları ve teşekkürleri bekliyorum ..

emre_cil81 demiş ki:
bu ne kardeşim ya nasıl bir anlatış tarzı bu :S birazdaha düzgün anlat

Nasıl bir anlatım tarzı olmalı ? Düzeltebilirmisin yada tavsiye ver çünkü bir forumdaki ilk konum .. :D

güzeL konu ama sunu soylemek zorundayım bos bir konu cunku ben dırek bu tür islerle ugrasmadan 2 charımıda aynı anda bota koyabılırıyorum..1 bot acıyorsunuz ve tek client yetiyor(multiclient ozellıklı) botu calıstırın ve charınıza tek tıkta gırın -- sonra tekrar aynı client i acın ve yıne normal olarak gırın ıkısde botta calısıyor..

ya kısacası pcnizde 2 tane ecSro yüklü olacak biri orjinal clientli dieri no dc clientli olacak :thumbsup:

Yukarı Alt