Açıyorum Botu Oyuna Giriyorum Ayralarını Falan AYpıyorum Ama bot başamıyo f6 yada basıyorum bitek buffları basıyo duruyo bide ben tıkladığım zaman yaratıkların üstüne o zaman vuruyo lütfen yardım

1. yol rs kullan sonra kasma yerine git olmadımı üzülme 2. yol var skillerini tekrar diz sonra bi rs kullan tekrar kasma yerine git buda olmassa elimden bisi gelmez :?

ben b,de şöle yapıyorum oyuna giriyorum adamalrın olduğu yere orda açıyorum gitiyorum çara öle yapıyorum

id mi pw mi yazıyorum oyuna giriyorum açıyorum ondan sonra çara girriyorum(hani id pw yi girdikten sonra adam dizili oluyo ya orda orda aıyorum botu)

sasoyasin demiş ki:
id mi pw mi yazıyorum oyuna giriyorum açıyorum ondan sonra çara girriyorum(hani id pw yi girdikten sonra adam dizili oluyo ya orda orda aıyorum botu)
sen bence bütün herşeyi kapa(exl hariç :P ) ilk öce sibi botu aç ondan sonra silkroad'ı çalıştır ve oyuna gir

eet öle yaptım görev yöneticiside sibi gibi bişi yazıyodu onu kapattım oldu :D hepinize yardım ettiğiniz için teşekkür ederim

oyuna tek attıysan;

f8 yap bir durdur sonra bir canavara tıkla sürekli f6' ya tıkla kendisi başlıyor arada ben öyle yapıyordum.
iki canvarı seçmiyordu sanırım sonar'dı galiba onların bölgesindeysen seçmez mobları.

ps: başlığı küçültelim.
ps2: taşınıyor.

Yukarı Alt