Televizyon ekranlarının son rating şampiyonu Ezel'i Show TV elinden kaçırdı.

Medya kulislerinde uzun zamandır konuşulan iddialara göre birçok televizyon kanalı Ezel'i Show TV'nin elinden alabilmek için Ay Yapım'la görüşüyordu.

AYRILIĞIN NEDENİ MADDİ !

Ay Yapım'ın Show TV'yle ödemelerde yaşanan sıkıntılar nedeniyle yollarını ayırmayı istediği öğrenilirken, bu gelişmeden haberdar olan diğer televizyon kanalları da Ezel'i kapabilmek için sıraya girdi. Ancak Çalık Grubu'nun Ezel'i Atv'ye alabilmek için Ay Yapım'la masaya oturduğu öğrenildi.

Bugün gelinen son noktada ise ATV ile Ay Yapım Ezel için el sıkıştı.

DAHA ÖNCE DE KURTLAR VADİSİ GİTMİŞTİ

Ezel'i Atv'ye kaptıran Show TV yönetimi daha önce de eski fenomeni Kurtlar Vadisi için Pana Film ile sorunlar yaşamış ve Kurtlar Vadisi'ni de Star TV'ye kaptırmıştı.

http://www.haber3.com/show-tv-ezeli-elinden-kacirdi-541941h.htm

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
wayyy işte bu haber muhteşem oldu demek ezel kanal değiştiriyor zati şunlardan sıkıldım, digiturk, cine5, show tv bu kanallar harbiden kan emici kanallar bence bunlar kapansınlar :P

Artık ATV kanalını izleriz bizde bilgilendirme için teşekkürler :P

extraloob demiş ki:
wayyy işte bu haber muhteşem oldu demek ezel kanal değiştiriyor zati şunlardan sıkıldım, digiturk, cine5, show tv bu kanallar harbiden kan emici kanallar bence bunlar kapansınlar :P
atv bunlardan daha kan emici oldugunun farkındasındır gitmesi kötü olmuş show elinde tutamıyor birşeyi :nod:

ATV'ye gitmesi kötü olmuş.Hem ATV Show kadar noob bir kanal hemde , politikadaki tarafını beğenmiyorum.Listemin sonunda yer alır kendisi.Keşke her büyük diziyi aldığı gibi Star alsaydı eline bu diziyide..

Takımı
Galatasaray
ImmorTaLGoD demiş ki:
ATV'ye gitmesi kötü olmuş.Hem ATV Show kadar noob bir kanal hemde , politikadaki tarafını beğenmiyorum.Listemin sonunda yer alır kendisi.Keşke her büyük diziyi aldığı gibi Star alsaydı eline bu diziyide..
Star mı ? ıyy...
Kanal D ftw

SarkoLata demiş ki:
ImmorTaLGoD demiş ki:
Star mı ? ıyy...
Kanal D ftw
lol , nesi varmış starın.Star gibisi var mı :lol:

Yukarı Alt