|||Shining Stone Yapımı Ve Job İtemi Yapımı |||

Öncelikle Shining Stone için gerekli malzemeler black ve blue stonedir..
Black Stone thiefler tarafından npclerinden elde edilir..blue stoneler ise hunterlar tarafından..
bunları elde etmek için Special goods boxlar toplanıp NPC ile konsiye ticareti yapılır her başarılı ticarette bu stoneler verilir.
Npc bazende bu stonelerle birlikte Magic-Pop gori ile deiştirilebilen ticketlerden verir.
Bu ticketler değiştirildiği zaman item scroolu verir.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Bu resimdede Gördüğünüz Gibi İtem Scroolumu Aldım ve bunu gerekli malzemelerle item yapacağım..

- Resim Silinmiş.

Burdada gördüğümüz gibi Shining stone lar ile item scroolunu kullandığımda itemi elde ettim..

- Resim Silinmiş.

Burda ise itemi tekrar kırarak Shining stones elde edebilirsiniz ama item scroolu geri verilmez..

Special thx to Extraloob.Com :kalp:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
GNR demiş ki:
Aynı konuyu bende hazırladım k.bakma senikisini gormedim bro 5 dk once atmışsın benden Tebrikler
Artık birer set düzeriz :D
Bro set düzücezde lv zor kasılıyor onunda kolayını bulsak iş tamamdır :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
job setide mi varmış ohannessss lvl 13te kaldım bu akşam lvl kasayım bari makara:

20 tane specialty goods box aldı benden o yusun :D ama bişi gelmedi ? normal mi bu ?

hersey tamamda blu ve blak stone nasıl elde edılıyor npc den demıssın bakdım orda ole bısey yok yerden specıalty box da topluyom yer dolu diye almıyo zaten ınventorydede ole bıseyde gozukmuyo cözemedim

anlatımın güzel olmus emegine sağlık . anlamadıgım tek konu ıtem lerı geri kırma da değişik bir stone istiyo onu nasıl elde edeceğiz. bilgilendirirsen sevinirim.

Yukarı Alt