Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

The Daily Telegraph gazetesi, İngiltere Premiere Ligi takımlarından Chelsea’de top koşturan Ukraynalı yıldız Andrey Shevchenko'nun menajerlerinin Fenerbahçe ile görüşmelere devam ettiğini duyurdu.

Chelsea’nin bu sezon erken top başı yaparak dün antrenmanlara başladığını belirten Daily Telegraph, kampa katılanlar arasında Shevchenko'nun da bulunduğunu, ancak bu futbolcunun durumunun, menajerlerin Fenerbahçe ile yapacağı görüşmelerin sonunda belli olacağını bildirdi.

Shevchenko da daha önce Fenerbahçe’ye olumlu baktığını vurgulayarak, “Benim açımdan da, bonservis konusunda da sorun yok. İstanbul'da oynadığımız Fenerbahçe maçında taraftarlar beni çok etkilemişti. Kulüpler anlaşırsa İstanbul'a gider, Fenerbahçe forması giyerim” demişti.

Daily Telegraph, Chelsea’nin kaptanı John Terry’nin 2009’un şampiyonu Manchester United’tan üçüncü kez teklif aldığını, ancak teknik direktör Angelottti’nin bu oyuncuyu bırakmamaya kararlı olduğunu yazdı.

sheva'nın menajeri fb ile görüşüyoruz diyor.Fb yöneticileri ise şu ana kadar hiç görüşmedik diyor.Hiç bişe anlamadım valla.

Almak isteyen olursa tabi ki gelir.
Yıldız alıcaz deyip de bu adamı getirirlerse YAZIK olur...

Yukarı Alt