1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Shetana nın yazdıkları

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

 1. mertcangs

  mertcangs olduser

  Kayıt:
  4 Mart 2008
  Mesajlar:
  2.513
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  Öğrenci

  verildiyse özür dilerim ama forum çok karışık bulamadım ben
  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Dear User,

  We are amused to tell you that the Problems on the Server are fixed. At this moment is Ocean working on the Reg Page and we as the Team will test the server in the next days, if the Reg Page is working well. So i guess you as the normal users can maybe connect at the Weekend to the server. When we are finished with our work (test time) we will give out the Link for the patch and we will show up the reg page. At this moment i cant tell if you can test with us together the server. But we will try to open the server this week. And remember we as the team are all normal Person, which have to work or to go to school and we offer you a free Server. We want to have fun, too. So we share our server with you. I really dont like to have anymore Questions about "When opens the server" and so on......If you are really interessted in the server than us at first the search button before you post something. Also are you as the normal users not in the position to tell us as the Team behind the server what we have to do. It is not your server, it is our server! So be please patient and happy that we gave you the chance to share a SRO server with you.

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  türkcesi
  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Sevgili kullanıcı, biz, servisçide problemlerin, ayarlandığı sana söylemek için eğlendiriliriz. Bu anda okyanus, Reg sayfasında çalışıyor mu, ve takımın, sonraki günlerde servisçiyi test edecek olduğu gibi biz, eğer Reg sayfası, iyi çalışıyorsa. Bundan dolayı ben, normal kullanıcıların belki, servisçiye hafta sonunda bağlayabildiği gibi seni tahmin ederim. Bizim, (Test zamanı) bizim, yama için bağlantıyı verecek olduğumuz bizim işimizle bitirildiğimiz zaman ve biz, reg sayfasını göstereceğiz. Bu anda ben, eğerim, söylerim, eğer sen, bizle bir arada servisçiyi test edebilirsen. Ama biz, bu hafta servisçiyi açmayı deneyeceğiz. Ve takımın, okula çalışmak veya gitmek zorunda olan bütünüyle normal kişi olduğu gibi bizi hatırla, ve biz, sana özgür bir servisçiyi teklif ederiz. Biz, eğlenmeyi isteriz, ayrıca. Bundan dolayı biz, senle bizim servisçimizi paylaşırız. Gerçekten dontun, daha çok sahip olmanın, "Ne zaman, servisçiyi açar" etrafta sorduğunu beğendiği ben ve böyle diğerleri...... Eğer sen, başta gerçekten bizden servisçide interesstedsen, arama düğmesi, sen, bir şeyi ilan etmeden önce. Sen hem de, normal kullanıcılar olarak konumda bize bizim, neyi yapmak zorunda olduğumuz servisçinin arkasında takım olarak söylemek için değil misin. Senin servisçin değildir, bizim servisçimizdir! Bundan dolayı lütfen hasta ol, ve bizim, senle bir SRO servisçisini paylaşman için sana şansı verdiğimiz mutlu.
   
 2. CrimeIce

  CrimeIce rank8

  Kayıt:
  31 Ocak 2008
  Mesajlar:
  855
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Verildi.
   
 3. Exqusei

  Exqusei rank8

  Kayıt:
  28 Ekim 2007
  Mesajlar:
  4.285
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  öğrenci
  Şehir:
  Exqusei in wonderland

  forumu biraz araştırsan bu bilginin verildiğini zaten görürsün arkadaşım. lütfen biraz daha dikkatli olalım ?!!!!!!!
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.