1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Sharkoon'dan manyetik fan çerçeveleri


 1. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.456
  Beğenilen Mesajlar:
  362
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.

  Sharkoon'dan manyetik fan çerçeveleri


  Bu hafta ilginç ürün haberleriyle biteceğe benziyor. Scythe'ın birbiri ardına duyurduğu iki enteresan aksesuarın ardından, Sharkoon da yine daha önce benzerini görmediğimiz bir aksesuarla karşımızda. Firmanın yeni ürünü, fan titreşimlerini azaltmayı hedefliyor.

  Sharkoon tarafından Anti Vibe Magnetic Fan Frame adıyla sunulan ürün, bütünüyle yumuşak lastikten üretilmiş bir fan çerçevesi. Bu çerçeveyi, kullanacağınız fanın çevresine geçiriyorsunuz. Lastik çerçevenin kenarlarına toplam 8 tane mıknatıs gizlenmiş, bu mıknatıslar sayesinde de çerçeve ve içindeki fan, vidaya gerek duyulmadan kasanızdaki fan bağlanacak yere yapışıyor. Böylece fanın çalışırken ürettiği tüm titreşim lastik çevreve tarafından emiliyor ve hiç biri kasaya aktarılmıyor.

  Ürün şu an için 8 ve 12 cm fanlara uygun şekilde iki model olarak üretilmiş. Sharkoon, içerdiği mıknatıslardan ötürü ürünün sabit disklere yakın olacak şekilde kullanılmamasını önemle hatırlatıyor. Bu ilginç ürünün fiyatıysa 8 cm sürüm için 4.99 Euro, 12 cm sürüm içinse 5.99 Euro olarak belirlenmiş.


  [​IMG]

  [​IMG]
   
 2. Metover

  Metover rank8

  Kayıt:
  11 Ekim 2008
  Mesajlar:
  4.774
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Photoshop*
  Şehir:
  Kocaeli

  Gold Topundanmı? :mrgreen: