Selamün aleyküm arkadaşlar..Kardesim gibi sevdiğim kankamın yaptığı yeni parçalarından bir tanesini sizlerle paylaşmak istedim.Parçanın kaydı SSR da alınmıştır.Mix işlemi Sencer Gordo'ya aittir.

Dinleyip yorumlarsanız sevinirim.Keyifli Dinlemeler ..

Myspace Link : http://www.myspace.com/shaqofrap

Download : http://rapidshare.com/files/371948118/Shaqof_-_Silah_Benim_Elimde.mp3.html

Virüs taramasınıda koymak isterdim ama nasıl yapıldıgını bilmediğim için koyamadım

Umarım Beğenirsiniz pray:

Saygılarımla

CehenneT demiş ki:
south station records
Bizimkisi Karadeniz'in En iyi 2. Stüdyosudur. 1. Transpoze Records ^^

Kendini biraz daha geliştirmen lazım + Rap ortamının içine at kendini yeni rapcilerle tanıs Ortamını kur Başarılar Dilerm :muck: :kalp:

|GM| Militanz demiş ki:
CehenneT demiş ki:
south station records

Kendini biraz daha geliştirmen lazım + Rap ortamının içine at kendini yeni rapcilerle tanıs Ortamını kur Başarılar Dilerm :muck: :kalp:
Yeni başlagımız için böyle daha ilerde daha güzellerini yapıcaz umarım..

Abilerim sağolsun onların arasında geliştiriyorum kendimi yeni rapcilere ihtiyaçım oldugunu sanmıyorum:) :muck:

CehenneT demiş ki:
|GM| Militanz demiş ki:
CehenneT demiş ki:
south station records

Yeni başlagımız için böyle daha ilerde daha güzellerini yapıcaz umarım..

Abilerim sağolsun onların arasında geliştiriyorum kendimi yeni rapcilere ihtiyaçım oldugunu sanmıyorum:) :muck:
Yanlış anladın yeni rapcilerler tanışki zirveye tırmanman hızlansın daha çok Rap ortamın olsun

Ps : Kendine yeni ve hos bir mahlas bul derim :thumbsup:

Yukarı Alt