A

Anonymous

Guest
bu lvl de 15 in canavarında yatmak büyük bi başarı helal olsun. bence bu ss yi hiç koymasan daha iidi utanacak resmi övünerek koyuyosun Rolling Eyes

tbrkler. bende 69da zombie yemiştim ama pill'im wardı :lol: kullandım ve yırttım :lol:

lol 61 lvl isu kesiyor ve yatmıyor sen tg de bile yatıyon ezik char Neutral

A

Anonymous

Guest
ben bu lvl de tigerlara ölcem walla oyunu bırakırım charıda başkasına hediye ederim. harbidende ederim. yani. tg kestim diyede buralara resim koymam universala da gelicen tg dediğin ne dirki osana zombie atasıya kadar sen onu 10 snyede öldürmen lazım bu lvl de. anlamadım walla nasıl yatıyon

Bunun olması normal çünkü zombie statusde hp pot basarsan 1 hp kalır eğer arkadaş auto potu %90-95 gibi ayarladıysa hemen hp basmıştır ve resimdeki manzara :lolmuch: ama bence noobluk tgye pillsiz gelmek kahvekeyfi

os1

olduser
bjkmertbjk demiş ki:
Bunun olması normal çünkü zombie statusde hp pot basarsan 1 hp kalır eğer arkadaş auto potu %90-95 gibi ayarladıysa hemen hp basmıştır ve resimdeki manzara :lolmuch: ama bence noobluk tgye pillsiz gelmek kahvekeyfi
+100 bi ara bended öle olmuştu pill siz gittim ama yatmadım nedense

Bende bi kere pillsiz gitmişim farkında olmadan, Tg kucağıma düştü kestim tabi Cool ss aldım kesince ss e bi bakayım dedim hp 5500e inmiş(full stryim) :lolmuch: diyorumm nası olmuş bu ya meğer pill yokmuş bende kahvekeyfi

uheuehuehueh la nası öldün ölee :S:S
bn bi kere lv 36 kesmiştim onda zombie yemiştim ölmüştüm ama bn kendimi anladım 36 dıydım ama sen 61 sin :S:S:S:S:S

bjkmertbjk demiş ki:
zombie oldugu an elmle bastım hp 1 e indi bak bunu bilmiodum :mrgreen: En mantıklı cvbı verdigin içnde tşkkür ederm :lolmuch:

Not: Char bnm deil xD

valla helal olsun tarihi geçtin bu ss le .. Aman cerberus a gitme tek yersin :lol:

nsl yattın yaf ben 48 lv de yatmadım pilsizde olsan nsl yatacn ama %100 mü yaptın naptın zombi yedin hemen bumm:D:D:D heralde öldüğünde orda durmadın:$ acıklı ama güzel bir tablo daha ne diyelim :lolmuch:

Yukarı Alt