Kitty demiş ki:
extraloob demiş ki:
Kitty demiş ki:
Biraz basitçe ama ben Valla sevgilimin beni kırlara götürmesini ve başıma papatyalardan yaptığı bi tacı takmasını isterdm :(
ama illa parayla ilgili olacaksa saç düzlestirici :r sıra gelmiyo maalesef onu almaya :D

harbiden nedir o maşa talepleri ya herkes bir maşa peşinde lakin bütün liseli çıtırlar maşa peşinde makara:
:oops: :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:

yada photoshopla resimlerinizi yap fotografcıdan çıkarttır ve gzl bi hediyelik yap :)

bütün aşklar yalanmış sana yalanmamış aşk lazım whiteangel

Takımı
Galatasaray
Güzel bir reklam ajans veya tanıtım merkezine git.Onlar sana bir sürü herkesin yapamadığı alternatifleri çok ucuza sunacaklardır.

aynı dertler bendede wardı sonunda biraz kafayı çalıştırdım kardeş ve yaptıgım hediye
en basta kalpli buyuk bi kutu aldım sonra benım hatunun en sevdigi çiçekler papatya onları kutunun içine koydum bi kolye almıstım vede osmanlı zamanından kalma işlemelık kuçuk hediyelik eşya kutusu onun içine kolyeyı tabi bide notumu koydum sonra yenı dogan bebekler için ayagına patikler olur ya onlardan aldım kutunun içine onlarıda koydum ve 2 gün once gonderdım farklı şehirlerde oldugumuzdan bgunden gonderdm çok geç artık ama umarım bi işe yarar.

ulterior demiş ki:
aynı dertler bendede wardı sonunda biraz kafayı çalıştırdım kardeş ve yaptıgım hediye
en basta kalpli buyuk bi kutu aldım sonra benım hatunun en sevdigi çiçekler papatya onları kutunun içine koydum bi kolye almıstım vede osmanlı zamanından kalma işlemelık kuçuk hediyelik eşya kutusu onun içine kolyeyı tabi bide notumu koydum sonra yenı dogan bebekler için ayagına patikler olur ya onlardan aldım kutunun içine onlarıda koydum ve 2 gün once gonderdım farklı şehirlerde oldugumuzdan bgunden gonderdm çok geç artık ama umarım bi işe yarar.
Güzelmiş keşke resim atsaydın eekd1

Yukarı Alt