Windy

extraloob demiş ki:
hobaaaaa wt yengemisss mi gelmiş welcome to our family tugce :muck:

wt alemlerin gülüdür canıdır böyle özel bir günde gerçekten sürpriz yaptıysan çok güzel olmuştur varya wt'nin ayakları yere değmiyordur o değilde bu tospa ne aldı sana söyle lütfen duyalım ihihihihii :mrgreen: :lol: :santa:
bir anda link geldi konuya girdiğimde bende şaşkınlık,heyecan maximuma ulaşmıştı. okurken bile ellerim titredi. :curtain:

hediye bizim aramızda kalsın bro :santa:

TgCmLs

extraloob demiş ki:
hobaaaaa wt yengemisss mi gelmiş welcome to our family tugce :muck:

wt alemlerin gülüdür canıdır böyle özel bir günde gerçekten sürpriz yaptıysan çok güzel olmuştur varya wt'nin ayakları yere değmiyordur o değilde bu tospa ne aldı sana söyle lütfen duyalım ihihihihii :mrgreen: :lol: :santa:
haha hosbuldum =)
gercekten süpriz yaptım begenildiginede sevindim, hatta sımarmıs bile olabilirim (H)
ne aldıgı cok mühim degil ya varlıgı en büyük hediye benim icin zaten :oops: :kalp:

Wax Whine demiş ki:
Woow
Mutluluklar her ikinize de :kalp:
Ben de böyle bir hediye istiyorumm sevgilime siteden bahsediyim biraz :P
Teşekkürler=) Bahset bahset iyidir =D =)

XER0 demiş ki:
Mutluluklar ikinizede :kalp:
teşekkürler=)

Jaysean demiş ki:
off kıskandım yav.. :cry:
=) darısı basına yaa kıskanma 8O

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Wax Whine demiş ki:
Woow

puahahha noobie seni ama ciddi söyleyeyim benim hatunum buraya gelecek böyle bir topic benim haberim olmadan açacak taparım.com diye site alırım ayaklarına tapan fotomu çeker asarım oraya awwwwwwwww muhteşem bir incelik ve zerafet biz çok bekleriz ww acaba diyorum şöyle bir topic mi açsak ;

sevgililer günü...for WW ihihihii heyecana bakın heleeeeeeeeeeeeeeee :mrgreen: :twisted: :lol: :eliniyerevurarakgülensmilies:

Windy

extraloob demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Woow

puahahha noobie seni ama ciddi söyleyeyim benim hatunum buraya gelecek böyle bir topic benim haberim olmadan açacak taparım.com diye site alırım ayaklarına tapan fotomu çeker asarım oraya awwwwwwwww muhteşem bir incelik ve zerafet biz çok bekleriz ww acaba diyorum şöyle bir topic mi açsak ;

sevgililer günü...for WW ihihihii heyecana bakın heleeeeeeeeeeeeeeee :mrgreen: :twisted: :lol: :eliniyerevurarakgülensmilies:
benonataparim.com :buddha:

Vallahi helal olsun, söylenecek tek bir söz ya ... Bizimde bi ara sevdiğimiz vardı daha doğrusu sevmeye çalışdığımız .. Eşanlamlım diyordu, sensiz nefes alamam diyordu, Şimdilerde mazilerde .. İyikide bitmiş diyorum, Neden derseniz; Bitti dediğimde bitirdim yani anladım ki sevmiyordum ama ona deli gibi aşıktım ..

ps : Neyseee bende aşk acısı çekenlerdenim anlacağınız :) size mutluluklar dilerim bir ömür boyu birlikte olun inşallah .. Allah nazarlardan Korusun ..

Bu arada Ahmet sevgililer gününüz kutlu olsun.Sonsuza dek mutlu kalın. :)

Kusura bakma. :o

Yukarı Alt