1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Sevenleri 'Mahmut Hoca'yı ziyaret etti ...


 1. Ben de

  Ben de rank8

  Kayıt:
  20 Mart 2009
  Mesajlar:
  4.541
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Sevenleri tiyatro ve sinema sanatçısı Hababam Sınıfı'nın 'Mahmut Hoca'sı Münir Özkul'a vefa borcunu ödemek için büyük ustanın evinin önünde toplandı. Özkul sevenlerini evinin penceresinden selamladı.

  [​IMG]

  Mizah dergileri Leman, Penguen ve Uykusuz tarafından Uluslararası Mizah Festivali kapsamında Cihangir Parkı'nda organize edilen buluşmada, çok sayıda seveni emektar oyuncuya selamlarını gönderdi.

  Bazı tiyatro sanatçılarının da aralarında bulunduğu grup, daha sonra tezahüratlar ve alkışlar eşliğinde, Özkul'un parkın yakınındaki evine kadar yürüdü. Sevenleri burada da tezahürata devam ederken, Münir Özkul evinin penceresinden kalabalığı selamladı.

  Evin önünde bir açıklama yapan Münir Özkul'un kızı Güner Özkul, 85 yaşındaki babasının akciğer hastalığı dışında büyük bir rahatsızlığı bulunmadığını söyledi.

  İnternet ortamında yayılan ''Münir Özkul'un vefat ettiğine'' ilişkin söylentileri kimin, neden çıkardığını bilmediğini ifade eden Güner Özkul, ''Eminim bu kadar sevenini bir arada görünce onlar da bu söylentilerden pişman olmuşlardır'' diye konuştu.

  Haber ile ilgili Video için ;
  http://video.ntvmsnbc.com/mahmut-hoca-yuruyusu.html


  :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: