AngeLicMoon demiş ki:
CherryBrandy demiş ki:
Hacım abisiyle tam kafa dengiyim demişsin . Fakat iş bu duruma geldiğinde herşey değişir söyliyim. Burası Türkiye biliyorsun ki .
valla hacım çok korkuyorum bi yanım söyle bi yanım söyleme diyo :oops:

Söyleme derim. Sana şunuda söyleyebilrm. Benimde bir kız kardeşim var yaşı daha küçük gerçi ama Benim yakın arkadaşım gidicek kız kardeşimle çıkıcak ve gelicek bunu bana sölicek he. Kötü şeyler olur orada. :twisted: SOn olarak şunu da ekliyim Bende bu konularda biraz Osmanlı kafalıyımdır , aık konuşalım şimdi burada :P :P

CherryBrandy demiş ki:
AngeLicMoon demiş ki:
CherryBrandy demiş ki:
Hacım abisiyle tam kafa dengiyim demişsin . Fakat iş bu duruma geldiğinde herşey değişir söyliyim. Burası Türkiye biliyorsun ki .
valla hacım çok korkuyorum bi yanım söyle bi yanım söyleme diyo :oops:

Söyleme derim. Sana şunuda söyleyebilrm. Benimde bir kız kardeşim var yaşı daha küçük gerçi ama Benim yakın arkadaşım gidicek kız kardeşimle çıkıcak ve gelicek bunu bana sölicek he. Kötü şeyler olur orada. :twisted: SOn olarak şunu da ekliyim Bende bu konularda biraz Osmanlı kafalıyımdır , aık konuşalım şimdi burada :P :P
hacım artık bu düşünceleri bırakmalısın kardeşine küçük yaşta kimse gelip teklif edemez sana da birşey diyemez haklısın bi sorun çıkartsan da geçen kardeşime biri gelip gül vermiş 4 kişilerdi araya bi girdim 4ünü de dövdüm
Ama kız lise 2ye geçti kendi kararlarını kendi verebilir derecesinde

AngeLicMoon demiş ki:
Xanthos demiş ki:
extraloob demiş ki:
yahu ne abisi bilecek ne yedi göbek sülalesi ılıktan götüreceksin sen ve o haricinde kimse bilmeyecek 8)
tecrübe konuşur 8)

money talks gibi oldu :P
diyosun ki eve görücü gelince Abisinin anca o zaman haberi olur :=)
karda yürüyeceksin iz bırakmayacaksın. Yoksa kafanı çok vururun taşlara. Bak extraloob ve benim hayat tecrübelerimiz var. Hatta extraloob hacım benden daha da tecrübelidir.. Bu bağlamda hocanın dediğini yap,yaptığını yapma cool2:

@AngelicMoon
Tabi öyle ama ne bilim hacım yani kız kardeş sonuçta . Kıskançlıktanda olabilir bizim davranışlarımız yada artık onunda büyüdüğünü kabul edememekten. :rolleyes1:

Yukarı Alt