El Verano demiş ki:
Ufff süper. Çok teşekkürler. Ben ev için düşünmüyorum ama boyutlarını görünce yinede kafamda birkaç şey şekillendi. 500W abi eve mi konulur bu dehşet.
İstediğin yerde kullanabilirsin zaten çok profesyonel bir alet.Ama evde kullanıcaksan 2. Seviyeden sonra komşularla papaz olmayı göze alıcaksın :)

3. seviyeden sonra evdeki dolap camlarının sarsılıp bazı şeylerin kırılmasını
4. seviyeden sonra Woofer'ın önüne geçip saçlarının dağılmasını göze alıcaksın.
5. Seviyeye daha gelmek nasip olmadı :)

Frequency demiş ki:
El Verano demiş ki:
Ufff süper. Çok teşekkürler. Ben ev için düşünmüyorum ama boyutlarını görünce yinede kafamda birkaç şey şekillendi. 500W abi eve mi konulur bu dehşet.
İstediğin yerde kullanabilirsin zaten çok profesyonel bir alet.Ama evde kullanıcaksan 2. Seviyeden sonra komşularla papaz olmayı göze alıcaksın :)

3. seviyeden sonra evdeki dolap camlarının sarsılıp bazı şeylerin kırılmasını
4. seviyeden sonra Woofer'ın önüne geçip saçlarının dağılmasını göze alıcaksın.
5. Seviyeye daha gelmek nasip olmadı :)
Biliyorum ya dehşet bir alet. Yakın bir dostumda vardı. Asma katta tek kaldığı için, düzeni çıkma balkon olan yere dağıtmıştı. Yazın full party yapardık. :twisted:

SnowFlake demiş ki:
Mike Shinoda demiş ki:
JawBreaker demiş ki:
150 TL ye 5+1 den keyif alamazsın.Uçmadan tadında 2+1 al. :P
Hepsiburada.com a bak. :detective:
Hacım anlatamam ki yaa bende müzisyen ruhu var. Ritim ve yüksek ses hastalığı var. 2+1 de çok iyi ses çıkarıyor ama bana yetmiyor. Ben 1+1 speakerın arkasını çevirip kulağmı patlatmaktan bıktım. 5+1 olsun sağlam olsun uğraşmadan sağır olayım istiyorum :lol: bunu öneriyorlar bana
Hacım bu çocukta bi müzik kulağı var, 13 cm
tanıdıh gelio espiri :mrgreen:

dipnot: Arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim. Tek tek cevap veremesem de herkesin dediklerini kâle alıyorum.

Yukarı Alt