1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Servetleri Krizde Eridi


 1. Platiny

  Platiny rank8

  Kayıt:
  4 Mart 2009
  Mesajlar:
  1.256
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Martingen Straße
  Şehir:
  S.Agustin/Madrid

  Ekonomik kriz Paul MacCartney’in servetini yüzde 12, Mick Jagger’ınkini yüzde 16 azalttı. Amy Winehouse ise servetinin yarısını kaybetti

  [​IMG]

  Tüm dünyayı altüst eden ekonomik kriz, ünlüleri de etkiledi... Sunday Times gazetesinde yayımlanan zenginler listesine göre, İngiliz şarkıcılar Paul McCartney, Elton John ve Mick Jagger, kişisel servetlerinin önemli bir kısmını kaybetti.
  Elton John’un servetinin yüzde 25’ten fazlası eriyerek 235 milyon sterlin’den (558 milyon TL) 175 milyon sterline (412 milyon TL) düştü. 62 yaşındaki sanatçının servetindeki kaybın en büyük sebebi olarak, hayır kurumlarına yaptığı yüklü bağışlar gösteriliyor.
  Beatles grubunun eski üyelerinden Paul MacCartney’nin servetinde ise yüzde 12 oranında, yani 60 milyon sterlinlik (142 milyon TL) kayıp var. Rolling Stones grubundan Mick Jagger’ın kişisel serveti ise yüzde 16 azalarak 190 milyon sterline (448 milyon TL) düştü.
  Krizden en çok etkilenen isimse, İngiliz soul müzik sanatçısı Amy Winehouse oldu. Geçen yıl albüm çıkartmayan Winehouse’un serveti yarı yarıya azalarak 5 milyon sterlin (12 milyon TL) oldu.