bildigimiz Server list varya onda "Free" Yani boş yer oldugunda otomatik enter yapması için bir program yapabilir misiniz?

Yani

Server listte boş yer gözüktügünde otomatik enter yapacak.

xfire demiş ki:
bildigimiz Server list varya onda "Free" Yani boş yer oldugunda otomatik enter yapması için bir program yapabilir misiniz?

Yani

Server listte boş yer gözüktügünde otomatik enter yapacak.

güzel fikir ama öçok hızlı olması gerekşr yapılacak progrMIN

bence server list server bosaldıgın da tam olarka göstermio yane 1-2 saniye sonra bile gösterio sa desek yine zor cünkü o sırada birck kişi basıyor entera o yuzden yine sans lazım

SleepWalkeR

Tanınıyorum
bysnake demiş ki:
bence server list server bosaldıgın da tam olarka göstermio yane 1-2 saniye sonra bile gösterio sa desek yine zor cünkü o sırada birck kişi basıyor entera o yuzden yine sans lazım
evt arkadas haklı serverlist tam anında göstermiyor, 3 kişi boş gösterdiği an bile server dolmuş oluyor. yaklaşık 1 2 sn sonra guncellemesi tamamlanıyor.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
OsmanGelincik demiş ki:
du bi dk eskiden öle bi program vardı onu ecsroya editleye bilirim sanırım bekelyin bi 10 dk
O program editlenemez. Öyle bir şey olsaydı ben başarmış olurdum. iSRO'ya zaten millet o programla giriyor. Me too 8)

Wax Whine demiş ki:
OsmanGelincik demiş ki:
du bi dk eskiden öle bi program vardı onu ecsroya editleye bilirim sanırım bekelyin bi 10 dk
O program editlenemez. Öyle bir şey olsaydı ben başarmış olurdum. iSRO'ya zaten millet o programla giriyor. Me too 8)
ben serverlisti demiyorum oto yer bulma programı vardı boş yer olunca basıyordu connecte onu bulmaya çalışıyorum

Yukarı Alt