A

Anonymous

Guest
bune ya açkapa aç kapa yalama oldu serverler adam akıllı bi update yapamıolar Evil or Very Mad Evil or Very Mad

bendede sadece check olmayan xian gozukuyor otekıler check dada Evil or Very Mad

ya bende de launcher açılıyo yazılar geliyo ama patch vermiyo vede start ta gelmiyo Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

evet beyler xian da char açtım oyun nası oldu diye bakcaktım charı seçerken masaüstüne atıyor

A

Anonymous

Guest
houston321 demiş ki:
Update falan yok..Varda ben mi göremiyorum ?Start geliyor tıklıyorum yine aynı sorun..PC KASIORRR Evil or Very Mad Evil or Very Mad
evet ya benimkide id ve pass bile yazamıcak derecede kasıyor

Xian suanda açık merak ettiğim bişey var gdf ler kalkmış diyor bazıları Xian da oynayan varsa bakabılır mı

joymax resmen dalga gecıyor beyler ha bır tek server acık otekıler check bugun aksam gırerız artık Evil or Very Mad

Beyler 2 gb ram şart ben yaptım sorun yok kasmıyor hatta yapabiliyorsanız ekran kartınıda 512 yapın bilen bilir eskiden gunde 20-30 kere belkı daha fazla ????? hatası ve masaustune atma sorunu cekıyorum ama su an çok nadir alıyorum kasma flnda yok extraokk

Exterminator demiş ki:
Beyler 2 gb ram şart ben yaptım sorun yok kasmıyor hatta yapabiliyorsanız ekran kartınıda 512 yapın bilen bilir eskiden gunde 20-30 kere belkı daha fazla ????? hatası ve masaustune atma sorunu cekıyorum ama su an çok nadir alıyorum kasma flnda yok extraokk
xianda char aç girmeye çalış bakalım ???? hatası weriormu

bu ne ya hıc bı yazı gelmıo bana walla sıldım yenıden yukluorm oyunu ayrıca bu jm mal baska bısey degıl bı update bıle beceremıo Evil or Very Mad

Yukarı Alt