Beyler patchi yükledim starta bastım ve bilgisayar felaket kasmaya başladı oyunu mu bozdular yoksa sadece bende mi böle ??

Not : Önceden yedeğini aldıgım clientimi yapıştırdım silkroadın içine bu sefer kasmıo ama oyuna aldıgı zaman çarları gösterdiği yerde japonca hata çıkıo oyundan atıo direk.

Orjinal Clienti upload etmemi isteyenler oldu buyrun link :

http://rapidshare.com/files/56511162/sr ... t.exe.html

Herşeyi denedim sonuç olumsuz .Oyunu bile silip yükledim aynı. Bu arada oyun yükleme yapmıo diyenler yükleme yapana kadar sroyu açıp kapasın. Ama yükleme yapsa bile oyuna giremeyeceğinizi bilin Sad

Yapılacak hiç bişey yok elimiz kolumuz bağlı beklicez düzelmesini.

Siteden yapılan açıklama bu :
Hello. This is Silkroad Online.

Users have been sending reports that they are currently experiencing problems running the client.

We are aware of this issue, and will open our servers as soon as we resolve the problem.

We apologize for any inconvenience caused in your game play.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
makinana bir restart at bakalım ondan sonra oyuna gir zannımca sorun kalmaz extraokk

Ben Tbotun clientini kullanıodum ondan olmus olabilirmi sende kullanıomuydun tbot ??

evet şimdi ben açacaktım konuyu ıd pw ekranı bende açılıo ve takılıyor daha da bişey olmuyor rest. attım işe yaramadı

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
iyi de bekleyin biraz update daha yeni bitti hemen yoluna girmez herşey saat 13 olsun bi Razz

Oyun bukadar felaket kasmaya basladı sıfrem ıle kullanıcı adımı yazamıorum
Bile goremıorum ekran bıle 4dakkada gelıor :lolmuch: Evil or Very Mad

Yukarı Alt