Benim sorunum şu arkadaşlar, client oyuna girmek için deneme yapmaya başlıyor 30-40 dk sonra clientin serverla baglantısı kopuyor.Mesela Dışarı cıkıcam clienti acıyorum geliyorum baglantı kopmuş son zamanlarda cok olmaya başladı acaba nedendir.Birde oyunda dc veriyor.Sanırım presizleri oynatmamaya calısıyor.

Sorunum neden kaynaklanıyor acaba ?

İnternet'i 8 mbit'e gecirdik sorunlar başladı. Bir de modem'e hub'dan bağlanıyorum ondan da olabilir mi ben yine de aradım şimdi ttnet'i söyledim modemi kapatıp actırdı bakalım devam edicekmi.Oyuna giriyorum 45 dk sonra atıyor D:

rachel bendede aynı sorun yasanıyor bende 4 mbit e gecirdim kafasına gore int gidiyor geliyor bu ttnet in hatası

Senide Cıkan hata

[LOGIN CONNECT ERROR] Gibisinden ßişey mi ? ßende de bi kac defa denk geldi ama eger oysa serverlera girerken cok deniyorz ondan ßi hata verebiLiyor ßzen kardesm

Sphynx demiş ki:
Senide Cıkan hata

[LOGIN CONNECT ERROR] Gibisinden ßişey mi ? ßende de bi kac defa denk geldi ama eger oysa serverlera girerken cok deniyorz ondan ßi hata verebiLiyor ßzen kardesm
Yok Direk Duruyor bunuda arasıra veriyor ama çok nadir.Nasıl bişise dün akşamdan beri deniyorum daha almadı.Anlayamadım bu oyunu birtürlü şimdi kimse giremiyor teker teker oyunu bırakıyorlar yeni başlamak oyunu keşfetmek isteyen oyuncu oyuna nasıl giricek adam denemek için illaki premiummu alması lazım.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
aslında güzel yazmışsın test olması lazım 7 gün ama bizim hastalıklı halk bu 7 gün ile bir ömür boyu oynarlar :P

Rachell demiş ki:
İnternet'i 8 mbit'e gecirdik sorunlar başladı. Bir de modem'e hub'dan bağlanıyorum ondan da olabilir mi ben yine de aradım şimdi ttnet'i söyledim modemi kapatıp actırdı bakalım devam edicekmi.Oyuna giriyorum 45 dk sonra atıyor D:
Şöyle bir olay var ttnet serverlarına uzak iseniz 8mbit kaldırmıyor bu işlemide internet üzerinden yapmış iseniz bağlantınızda arıza vermesi normal. Muhtemelen uzaklık veya ara kablolardaki sorunlardan dolayı netiniz kopuyordur.

Yukarı Alt