Merhaba arkadaşlar. Öncelikle konuma girenlerin çoğu server sahibi olmuş/olan veya olacak olan sizlere kendimden bahsedeyim. Adım ; Uğur. İstanbul'da ikamet ediyor ve Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Bilgisayar Programcılığı bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Yaşım 23.

Takdir edersiniz ki okuduğum bölüm sayesinde bir çok bilgi birikimim var. Gerek hayata yönelik gerekse bilgisayar ile ilgili.

Silkroad ile yanılmıyorsam 2008 yılından beri haşır neşirim. Gerek oyuncusu olarak gerek bir kaç serverın yönetiminde çalışmış olarak. Uzun zamandır elimi kolumu Silkroad'dan çekmiştim okul yüzünden fakat tekrar geri dönüş yapmak istiyorum. Ve bunu bir oyuncu olarak değil de, kendimi bu alanda geliştirmiş bir yönetici olarak yapmak istiyorum.

Gerek oyuncularla iletişimde, gerek oyuncuların derdini dinleyip çare bulmada, bulamadığımda siz değerli server sahiplerine bildirmede, gerek event düzenlemede, gerek server giderlerinin bir kısmını karşılamada, gerektiğinde bir ağabey-kardeş olarak, hem maddi hem manevi hertürlü yardımı yapacağıma ve bu konuda elimden geleni ardıma koymayacağıma emin olabilirsiniz.

Online sürem gününe göre değişiyor, takdir edersiniz ki hepimizin bir sosyal hayatı var, nişanlısı, ailesi, arkadaşları, yemesi içmesi vs., yine bu konuda elimden geleni yapacağım ve kalabildiğim sürece 5 ila 8 saat arası kalacağım. ( Dipnot:*İngilizcem oldukça iyi.)

Referans veremiyorum çünkü daha önce ortak olduğumuz arkadaşlar ya server'ı kapattı birdaha açmamak üzere, yahut ben ayrılmak zorunda kaldım aralarından.

Benimle bu şartlar altında görüşmek tanışmak çalışmak isteyen olursa, server linki ve ulaşabileceğim bir mail adresini(FB-Twitter kullanmıyorum) buraya bırakır veya ÖM gönderirlerse iletişime geçebiliriz.

Kolay gelsin, iyi çalışmalar dilerim.

Uğur Karakaya

Merhaba Ugur,
ayni konuyu acmaya devam edersen yasaklanacaksin (:

[ Mesaj mobilden gonderildi MobileDevice ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Merhaba Lemonade,
ilgili 2 bölüme konuyu açtım, şayet bir kusur var ise kaldırabilirsiniz.
Saygılar
Uğur

Yukarı Alt