Arkadaşlar işi anlatıyorum.

1)Thief suiti giyiyoruz.
2)Bandit den scroll ile ışınlanıyoruz ve adam dc yiyo.Siz hemen geri dönüyosunuz ve stala giriyosunuz.İtemler de sizin oluyor ada da dc yiyor.Pvp için ortaklıkta gezen arkadaşlar bunu yaparlarsa herkes oyun oynayabilir.

bunu daha önce yapmıştım ama itemler nasıl bizim oluyo orasını beceremedik :?!!

gscihan demiş ki:
CrimeIce demiş ki:
İtemler de sizin oluyor adam da dc yiyor
Sana Kim anlattı bu Masal'ı :?:
Valla adam dc yiyor ama itemlerine ne oluyor bilmem.Ama 8li pt kurup hepniz aynı anda basarsanız 8 kişi boşalır.10 tane 8li pt olsa 80 kişi dc olcuak aynı anda ve bizde serverlistten bakıp giricez ama kimsenin uğraşıcağını sanmıyorum :|

Bu Cok Eski Bir taktik Ama İtemlerin Kaldıgını Kim Söyledi.Öyle Birsey Olmuyor Sadece Dc :!:

İtemler kesinlikle bizde kalıyor.Thief towndan hemen geri dönüyoruz ve stalldan hepsini parasız çekiyoruz.Bildiğim kadarıyla.İlk önce ucuz itemlerde denemek lazım.Zaten item önemli değil sanırım. :roll:

Tamam arkadasım stalı kalıyor bızım ekranda ama o stalldan item alınmıyor .. weya o stall açıkken return falan çekemiyon eğer çekebilsen belkı dediğin gibi olabilirdi ama çekmiyor işte..

O zaman o bug onarılmış.Neyse önemli olan adamlara dc yedirmek.Saat 17:21 oyundaki arkadaşlar toplanında dw storage etrafındaki stallara dc atın biz de girelim.

Yukarı Alt