ne sevenim var nede sevmeyenim var

ama benim ilk 3 sevdiim kişiler
_Spy3068_
BALYOZ
ByCaKiR(ama artık romeye geri döndü Sad )
beni sevmeyenleri bende sevmem okadar

os1

olduser
Sewdiklerim (pacificten) :
1)KaNuNi38
2)Wolfman54
3)Ricasho
4)ALPERENLER_
guildi
Sewmediklerim hatırlamıyorum beni
sewmeyeni bende sewmem extraokk
Sewdiklerim(xian)
1)TURKHACKER
2)TELLO_ONR
xianda sewmediğim kimse yok çünkü çok kişi tanımadım yolun yarısında çarı soydular 53 lwl ismi M4LK0C emek hısızlarıııııııı.... Crying or Very sad Evil or Very Mad

ulen artık onla deel aynı guıldde olmak aynı serverda bile istemiyorum şu yeni server acılsada gecsem.serverda abi diyip güvendigin kişinin msn ini ÇALMASI ne kadar kotü bir şey dimi arkadaslar.

tan

rank8
__AwRiL_ demiş ki:
ulen artık onla deel aynı guıldde olmak aynı serverda bile istemiyorum şu yeni server acılsada gecsem.serverda abi diyip güvendigin kişinin msn ini ÇALMASI ne kadar kotü bir şey dimi arkadaslar.
kım caldı eren sahıp cıksana mallarına olm ::)

__AwRiL_ demiş ki:
ben 2 tane biliyorum Leth4L &OSKIJEN
Leth4L kimden ne çalmış ki ?

İftira atmaktan başka da bi mike yaramazsın sen! AĞLA BEBE!!! BELKİ EMZİK UZATAN OLUR...

tan

rank8
sana uzatılacak bır emzık degıl yuzlerce emzık bunu bil adam degıl insan bıle olmaz sızden uzatmasanız ne guzel olur am uzattıkca uzatıyonuz ramazan ramazan detective

SEVDİKLERİM
Tr_AGA_Tr
Tr_OSMAN_Tr
TR_TURSU
AGIR ABLA_tr
Tr_kafakesen
Tr_CumaliKral
TR_YARKAN_tr
_TURK ASLANI
TR_BURSALI
manisakackını
ormancı_tr
tr__KRAL__tr
ArapBacı_tr
Tr_patron
turkungucu
tr_cavo_tr............................................................ ................................................................... trde tr :) işe bu sekilde genelde sonunda yada basında tr olan ve butun gun 10k plsss acid abi yarkan plss acid abi acadmy plss beni kas plsss. Dien butun kardeslerimi cok seviyorum serverda:P. Onlar bana hasta bende onlra butun gun beni hasta ediyolar. Daha ismini yazmadıgım birsuruuu var onlar kendlerini biliyo onlarıda cok seviyom:))).İlerde sole bi 8li deilde 100lu pt falan updatei gelirse yada 1000li soz hepnizi hem kasıcam hem yarkana goturcem:P.

Yukarı Alt