Öncelikle konuyu nereye açacğımı bilemedim.Silk aldığım zaman global atıyorum bunu da ss'lerle sizlerle paylaşmak istedim.Akşam bir tane daha atıcam?Fakat hep aynı tarzda cümleler oluyor yaratıcı fikirleriniz var mı ? exl adına :) Bekliyorum bunlar bir kaç ss. :kalp: :P love you exl ^^

Char satış ilanı :arrow:
- Resim Silinmiş.

Sitemizin reklamı :P 8)

- Resim Silinmiş.

Bugün atmıştım bu globali fakat siteye upload ederken sonuçlar açıklanmış sağlık olsun :) zaten yarışmaya katılmıcaktım :) Çünkü ne zaman global alsam reklam yapıyorum. :popcorn:

- Resim Silinmiş.

Ps:server Pluto :beer:

DreamOn :thumbsup:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yoo geç kalmadım neden geç kalayım ki :) Reklamın zamanı mı olur hacım :) wooow ben teşkkr ederim.Sitemizin reklamını her yerde yapıyorum.^^ Love

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
DreamOn demiş ki:
Yoo geç kalmadım neden geç kalayım ki :) Reklamın zamanı mı olur hacım :) wooow ben teşkkr ederim.Sitemizin reklamını her yerde yapıyorum.^^ Love

canımsın kuzum çok teşekkürler herşey için mucX :muck: :beer: :kalp:

DreamOn demiş ki:
Yarısmamız vardı ona katılmanı isterdim ondan dedim :) Nese Yeniden globallar icin teşekkürler :muck:

extraloob demiş ki:
DreamOn demiş ki:

canımsın kuzum çok teşekkürler herşey için mucX :muck: :beer: :kalp:
Saol baba :P
Prophecy demiş ki:
DreamOn demiş ki:
Yarısmamız vardı ona katılmanı isterdim ondan dedim :) Nese Yeniden globallar icin teşekkürler :muck:
Ne gerek var hacım oynayazdım zaten kazansaydım :) Serverlar uymuyordu bana :D

Exa

rank8
DreamOn demiş ki:
Öncelikle konuyu nereye açacğımı bilemedim.Silk aldığım zaman global atıyorum bunu da ss'lerle sizlerle paylaşmak istedim.Akşam bir tane daha atıcam?Fakat hep aynı tarzda cümleler oluyor yaratıcı fikirleriniz var mı ? exl adına :) Bekliyorum bunlar bir kaç ss. :kalp: :P love you exl ^^

Char satış ilanı :arrow:
- Resim Silinmiş.

Sitemizin reklamı :P 8)

- Resim Silinmiş.

Bugün atmıştım bu globali fakat siteye upload ederken sonuçlar açıklanmış sağlık olsun :) zaten yarışmaya katılmıcaktım :) Çünkü ne zaman global alsam reklam yapıyorum. :popcorn:

- Resim Silinmiş.

Ps:server Pluto :beer:

DreamOn :thumbsup:
Globaller cok güzel olmus ellerine sağlık
ps:ödemişliyiz.biz :p

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Exa

rank8
DreamOn demiş ki:
Sen ödemişli miydin hacım ya :D
Evet ama Çanakkale'de oturuyorum^^ haziran gibi geldim ödemiş'e daha onceden bilseydim bi pm atardım ^^.Amcamlar oturuyo orda salı pazarı tarafında :D

Exa

rank8
Efe net ege net :D oyle işte benimde pek bildiğim yok ^^ doğduk oralarda bi de bayramdan bayrama gidiyoruz ^^

Yukarı Alt