Doğruyu söylemek grekirse tüm serverler birbirinden berbat ama eski serverlera bi bak derim orda ciddi dostluklar mevcut ben plutoya kilitlendim server kurulduğundan beri ordayım bırakabilsem bende server değiştirmek istiyorum. ^^

Explosive demiş ki:
arab_baho demiş ki:
tmm 85+ eu bakalım sana 96 chn var şu an boşta yinede haberin olsun bow dress pet var ama eu denk gelirse yazarım.
96 Chine charda mail koruması yoksa ne kadar dresin chara?
mail koruması yok yarın bayram ciddi isen silklede olur fiyatı sen vericeksin ben değil fotoları eklerim siteye bakarsın sonra fiyat konusunda birşey söylersin kardeşim. Charın ismi CaZzZ

Oasis serverinin eskilerindenim :) eski charlarım wild_killler ve HardTrance idi şu an yeniden başladım bu bowerde arkadaşımın resimleri eklerim bakarsın fiyat verirsin sonra bende fiyatı ona iletirim veya silk neyse oyundan ulaşmak istersen Baha_ yada _BAHA_ yı kasıyorum şu anpm atabilirsin kolay gelsin :thumbsup:

PLUTO bölümüne gir LoTusSS ile Xx_Shoot_xX charları var ucuz beyenirsen satarım :)

arab_baho demiş ki:
Oasis serverinin eskilerindenim :) eski charlarım wild_killler ve HardTrance idi şu an yeniden başladım bu bowerde arkadaşımın resimleri eklerim bakarsın fiyat verirsin sonra bende fiyatı ona iletirim veya silk neyse oyundan ulaşmak istersen Baha_ yada _BAHA_ yı kasıyorum şu anpm atabilirsin kolay gelsin :thumbsup:
Oyundan pm atıyorumda tık yok :P Biomagnetic diye bir nikten pm atıyorum

Yukarı Alt