Herkese merhaba arkadaşlar. Ücretli private server kurulumu ve editi yapıyorum. Fileslar ilk paylaşıldığından beri bu işin içerisindeyim. Referans olarak Serenity Online, Turkey Online ve bir çok serverda hem GM görevi yaptım hemde özel edit vs. Sizde eğer bir server kurmak istiyor ancak hiç bir bilginiz yok ise, hiç problem değil. Makul ücret karşılığında serverınızı kuruyor ve istediğiniz her editi yapıyorum. Kurulumu isterseniz sunucunuza (VDS-VPS) istersenizde localinize (kendi bilgisayarınıza hamachi) kurabilirim. Kurulumu tamamen güven konusundan dolayı TW (TeamWiever) ile bağlanarak yapabilirim. Ücret konusunda kesinlikle aşırıya kaçmam. Özelden mesaj atarak veya mail/skype adresinizi bırakarak bana ulaşabilirsiniz. İstediğiniz özellikleri söylersiniz, bende size ücreti söylerim. Bu arada güven konusundan dolayı arkadaşlar öncelikle server databasesini hazırlarım ve beraber test ederiz. Ardından siz ücreti yatırırsınız ve bende olduğu gibi dosyaları sizin bilgisayarına/makinenize geçirip kurulum yaparım...

Yukarı Alt