1. Reklam

1. joysro
      asur
      serenity
      redsea
      blacksro
      plag
      alaaddin
      erix

Server kurdum fakat npc item ekleme sorunum var :)

1. RedQueen

RedQueen rank8

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Elektronik Teknisyeni
    Başlıkta da belirttiğim gibi bir server kurdum bir çok şeyini hallettim. Client olarakta şuanda oynamakta olduğum bir serverin clientini kullandım server da. Hiç bir problem yok ancak npc eklemeyi çözemedim yada bu oynadığım serverin kendi npclerinde itemler var hali hazırda. Bunları aktif etme şansımız var mıdır ?
    Serverin NPC sinden çektiğim SSler spoilerin içersindedir ;
    Bunları aktif edebilir miyiz? Edemiyorsak yeni npc ekleyip full blue itemler ekleyebilir miyiz?
    Ek olarak mesela %20 premium kodunu denediğimde success diyor ancak yere gelen birşey yok :) %5 honor rank kodu da var onuda yazdığımda gelen giden birşey yok bunun sebebi bunların benim dblerime kayıtlı olmaması sanırım. Bu konuda yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim. :muck:

2. BigWarLike

BigWarLike rank8

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    clientte olup dbde olmamasından kaynaklanıyor. Ya da tam tersi. Npcyi silip yeni bir npc açabilirsin. İtemleri fb yapıp koyabilirsin fakat tek tek uğraşman gerekiyor galiba.

3. RedQueen

RedQueen rank8

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Elektronik Teknisyeni
    işte tek tek uğraşmam gerekiyor ama nasıl olacak? Bir örnek başlangıç verilse bana gerisini devam ederim vaktim bol. Aynen clientte var ama db de yoklar. DB'ye ekleyebilsem bunları aslında çok daha iyi olacak. Herşey yerli yerinde zaten. Ama yok bu zor deniyorsa yeni bir npc ekleyip oraya istediğim itemleri eklesem oda olur yeterki bir örneğim olsun :D