ECSRO inpection [June 15]
Dear Users.

We dont have server inpection since a long time.

So this time we have a lot of work do to.

Backing up files and delete some useless files etc.

we will put it back as soon as we finished the work .

thanks for your attention.

Your ECSRO TEAM

site kapanmadan unce bu yaziyodu

XanJouLo

Öğretiyorum
Uzun zamandan beri Inspection(Bakım) yapılmıyor bu yüzden serverın bakıma ihtiyacı var.. Bir sürü işimiz var falan filan yazıyor.. Sanıırım uzun sürecek.. :(

XanJouLo demiş ki:
Uzun zamandan beri Inspection(Bakım) yapılmıyor bu yüzden serverın bakıma ihtiyacı var.. Bir sürü işimiz var falan filan yazıyor.. Sanıırım uzun sürecek.. :(
dediğinde haklı olabilrsin ama bence sebep bu değil baktılar VİP servera kimse geçmiyo 5 - 10 kişi oynuyor sadece bence bunun için bu serveri kapattılar ve diğer servera geçişi sağlamak içi nbu eylemi gerçekleştirdiler. tabiiki bu benim düşüncem her düşünceye saygı duyarım :coffee:

Jim

rank8
Extacy demiş ki:
XanJouLo demiş ki:
dediğinde haklı olabilrsin ama bence sebep bu değil baktılar VİP servera kimse geçmiyo 5 - 10 kişi oynuyor sadece bence bunun için bu serveri kapattılar ve diğer servera geçişi sağlamak içi nbu eylemi gerçekleştirdiler. tabiiki bu benim düşüncem her düşünceye saygı duyarım :coffee:
Serveri Bi sorun olmadığı sürece kapatamazlar sadece Milletim vipe geçmesi için yani Ecsro oyuncularını bıktırmak için 5 - 6 kapalı bırakırlar(Eğer bi sorun yoksa)

ya kardeşim böle zırt pırt kapanıcak oyunları neden tercih ediyoruz şimdi bizedeyazık deılmı kımının 10 lv charı warken kımının 70.80.90 lvv yapanların zararını kım karsılıcak yanı sacma buluorum zırt pırt kapanmasını. [birde http://www.silkroad-trader.de sitesine nasıl uye olucaz yada uyelık verebılırmısınız

Yukarı Alt