Evet arkadaşlar guild'imizde saat başı unique kesiliyor, siz de biliyorsunuzdur. :lol: Arşiv için bir başlık açalım, hepsini orada paylaşalım dedik. Wink İyi bir arşiv olacağını düşünüyorum.
Kesildikçe güncellenecektir.

Lord Yarkan

[_ACID]

-Resim Silinmiş. -Resim Silinmiş. -Resim Silinmiş. -Resim Silinmiş. -Resim Silinmiş. -Resim Silinmiş. -Resim Silinmiş.

[SaSuKe]

-Resim Silinmiş.

Isyutaru

_AmyLee_

-Resim Silinmiş.

ClouD

-Resim Silinmiş.

HERCUL_

-Resim Silinmiş.

OSKIJEN

-Resim Silinmiş.

SaSuKe

-Resim Silinmiş.

Not: Diğer Unique'leri koymuyoruz. :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu konu Çooook Uzayacak :lol: HERCUL_.. Nice Lord'lara Apo Tebrik ederim Kardeşim..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
awwww profesyonel bir topic ve guild operasyonları yapılacak tek şey var saygı duyup şapka çıkartmak...
şapka çıkartma smiliesi :^??! Cool

Kardeslerim benim tebrikler oyunuda bırakıp sizi yalnız bırakmak istemezdim ama siz yetersiniz o servere kendinize iyi bakın kahvekeyfi

eyv kardesm iyiyiz nası olalım çalışıyoz iş güç sizlerden naber sitelerden takip ediyorum sizleri :)

neyse kaçtım ben hadi kendinize iyi bakın iyi geceler apocum tekrar tebrikler kardesim Wink

Bu konu harbi çok uzar.Ben (SaSuKe) , OSKIJEN ,HERCUL_ , ClouD , _AmyLee_ ... kestiklerimizi koysak uzayıpp gider.Ama burada asıl mesaj o değil. Bundan 2 gün önce ben HERCUL_ e , bugün ClouD ve HERCUL_ de _AmyLee_ ye yardım ederek işuyu kestik. Zaten yarkandaki arkadaşlarımızı da görüyorsunuz. İşte burdaki asıl mesaj guild içindeki yardımlaşma. Ama o da anlayana...

Kimse sanmasın paso unique bekliyoruz falan. 7/24 kasıyoruz. Ama kesmesini de biliyoruz. extraokk

Beyler yarkana bu gece operasyon duzenleyelim ozaman bugece bugsuz onuda koyalım buraya :lolmuch:

Chauncey demiş ki:
qrf demiş ki:
sLm qencLık nasıLsınız .. uzun bi aradan sonra buraLArdayım nerden basLasam die dusunuorum Razz beni unutmadınız inş [ pasific ] Wink Wink
vayy hoşgeldin kanka. :lol:
hOsbuLduk kardesım - nasıLsınız ? can ben oyuna gerı donuyorum nereLerdesın hangı serwer kasıosun pc ye format atmıstım en son sRo ıle ılqıLı sadece fotoqraflarımız kaLdı Wink o yuzden ne ındırmem gerekıyor nelerı yapmam gerekıyor sro oynamak ıstıyorum eskısı qıbı :lolmuch: :lolmuch:

Yukarı Alt