Geçen hafta 3 guild olarak kayıt olmamız ve taktiksiz savaşmamız sonucunda son 10 dakikada kaleyi kaptırmıştık DESTINY unionu olarak.. ee tabi alanlar inkâr edip kendi başarıları sanıp sevinmişlerdi...

Daha sonra ne mi oldu ? Herkezin bandit kalesine saldırmasına rağmen biz union olarak Jangan Fortness e gittik çünki kendi başarısı sanıp sevinenlerden alınması gereken bir intikam vardı!
Sonuç? Sonuç komediydi.. açıkçası ben alamama ihtimalini düşünerek savaşıyordum çünki 6 guilddik bizden başka saldıran union yoktu... Ama bir ilk yaşandı tam olarak 45 dakikada DESTINY unionu kaleyi geri aldı!
Şimdi sizi fazla yormadan ssleri sergileyelim.

Kapı çok kolay çabuk kırıldığından ss alamadim...
1. Kule

- Resim Silinmiş.

Diğer kulelerde anlamadan yıkılıverdi ss alamadim...
Bu heart a girip 120 saniye beklediğimiz an.

- Resim Silinmiş.

Baktım çok kolay geçiyor bari eğlenelim deyip tigeri saldik üstlerine:)

- Resim Silinmiş.

Ve 120 saniyelik kalbe saldırma engeli bitince saldırmaya başladık görsel showumuzda eksik olmadi tabiki NoWayOut bayraklarını dalgalandırdık.!

- Resim Silinmiş.

Daha sonra normal olarak kalp kırıldı ve tekrar Unionumuz kale sahibi oldu Şuanki kale sahibi GenetiX!

- Resim Silinmiş.

Sonra birkaç üzüntülü arkadaş pes etmedi akın akın geldi ama nafile...
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Kale sahibi private 45 dakikada kaptırmasından dolayı daha bol bol zamanımız var belki alırız ümidiyle çadır kurdu ama oda nafile...

- Resim Silinmiş.

Baktık çok üstlerine gittik kapıları açtık gelsinlerde savaşalım diye çünki daha 2 saat var bitmesine ve sıkılıyoruz...

- Resim Silinmiş.

Ama ne yaptıysak bize vahşetli bir savaş yaşatamadılar kime saldırdıysak elimizde kaldı ve cevabımızı verdik.
Bizim 3 guild savundugumuz kaleyi 11 guildle son 10 dakikada alıpta ahkam kesenler, sadece tek bir uniondan 6 guilde karşı bir rekora imza atarak 45 dakikada kale kaybettiler:)

Ve son olarak guildimize gelip bize eşlik eden gerek siteden gerek oyundan güzel dostlarımız CappadociA guildine yanımızda yer aldıkları için çok teşekkür ediyorum. Onlarında alması gereken bir intikamları vardı aldılar!
daha sonra onlarıda memleketlerine yani kapadokyaya götürdüm eğlendik biraz:))

- Resim Silinmiş.

Saygılar.. Gaia - xFactor...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
uuuu çok kral topic olmuş gariban lotussa ben 15 gun evvel bu durumu bir topicte anlatmıştım lakin göreceğiz bahse girelim falan diyordu gördük sonucu eheheee bazıları hayal dünyalarında yaşıyorlar ben buna gerçekten gülüyorum lotusu severim sıkı çocuktur ama gerçekçi bakmasını bilmiyorsun lotus altında murat124 marka araban var abi ben otobanda 300 basarım diyorsun ferrariler hikaye diyorsun bende yok abi olmaz öyle şey dediğim zaman gel bahse girelim diyorsun ihihihiii :D :D :P

murat 124'ün lastiği patladı :P

Absence

jangan FW emin ellerde :popcorn:
Tuh ya ben oyuna girdim savaş bitmiş kale alınmıştı (okuldan da kaçtık )

Yukarı Alt