Acılırsa Bu gene Gine uyumam.2 gündür ayaktayım Hala uykum gelmedi Çok garip :P İnanmayanlar Darkness e sorsun Oda benle birlikte ayakda :twisted:

hadi inş. kardeş yaw sırf şu oyunu oynamak için kotamı doldurdum işliyo :D yatılıyımda artık bi daha ne smn oynarım hiç belli deil :( ben okıycam allahın isniyle sora size server aççam türkish sro :mrgreen: :mrgreen:

WeAre

Buralıyım
ya deli olacam artık yeter ya insan bi açıklama yapar açılmıcak der şu saate açacaz der 15 16 saatir bekliyoz şimdiye 45 lwl olmuştum ya yeter bunlar bizimle oyunmu oynuyo inş bi yerleri yamulur bize çektirdikleri yüzünden bunların :evil: :evil: :evil: :evil:

arkadaslar chatte gordum acıldıktan sonra exp x20 olcakmıs yabancı bırısı soyledı onun yalancısıyım

de ne zmn açılcak bi sinyal warmı bide forumda new server fln yasıodu ecsroda bakamadım tabi şifrem yok :D

VictorHugo demiş ki:
arkadaslar chatte gordum acıldıktan sonra exp x20 olcakmıs yabancı bırısı soyledı onun yalancısıyım

Hic sanmiorum ole bisi olcani acilsinda bisi deismesede razıyız ama bu gece gelmez cok zor anca yarin oglen gelebilir 2-3 gibi ondan once zor giib gelio bana

kanka bişy sorcam bunlar patch fln çıkarmaz dimi nsl indiririm ben patch zaten kota doldu :mrgreen:

pach gelcek olsa server undergoing verirdi simdi check verio hic sanmam pach gelceni

Yüce Rabbime Dua etcem İNŞALLAH açılır vede kapanmaz beyler size dua edin yoksa işimiz zor dularımla extraloob

arkadaşlar chatte 3-5 tane adam germany saatine göre 12 de acılcagını ıdda ediyor yes right falan filan dıolar dorumudur acaba o zaman doruysa 10 dk kaldı

- Resim Silinmiş.

Adamin Dedigine Gore Ocean Uyaninca Acilacakmis Server.. :cry:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
en iyisi saat geç olmadan yatmak saati 8e kurmak ve kalkıp acılmıs bı sekılde guzelce kasmak nasıl ? gözümüze yazık saglıgımızdan olcaz adam uyuyo sefa cekıyo

Server benim olmadıgı halde Bu server yüzünden 2 gündür uyumuyorum Adam yan gelmiş Yatıyor :twisted: İnş Bi tarafları Açık kalırda garip rüyalar görür :P

Yukarı Alt