Tauriel

Öğretiyorum
krds sana bisey soracam ben wow u indiriyodum 1 saat sonra play yazısı böyle sarılaştı daha 9 gb incek war yazıyordu %12 13 lerde biseydi ama oyuna girdi oynadım her açılışımda daha incek war yazısı çıkıyor ama play e basılınca oyun açılıyor lotro da da böyle oldu daha 30 dk geçti 11 gb lik oyundan launc yazısı çıktı basınca açtım oda aynı şekilde oyuna tıklayınca böyle %20 30 diyor time remeaing 5 h falan yazıyor nedeni nedir acaba

Tauriel

Öğretiyorum
ama hepsi inmeden de start a basılıyor oyunda sorun falan olurmu full inidrmende açıyoruz küçük kasmalardan başka sorun yok

WoW'da ilk olarak oyun için kilit dosyaları indiriyor.Ondan sonra yavaş yavaş detayları indiriyor.Girince herhangi bir problem olmaz diye biliyorum.

Xperyon

Bilgiliyim
Bu mesaj Mirage rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mirage demiş ki:
WoW'da ilk olarak oyun için kilit dosyaları indiriyor.Ondan sonra yavaş yavaş detayları indiriyor.Girince herhangi bir problem olmaz diye biliyorum.
Oluyor hacım oyun içindeykende indirir o problem değil fakat loading ekranlarında sorun oluyor.Arkadaşın indirdiği 11 gb, oyunun dosya büyüklüğü 23gb mutlaka sorun olacaktır.

ChouseTc demiş ki:
ama hepsi inmeden de start a basılıyor oyunda sorun falan olurmu full inidrmende açıyoruz küçük kasmalardan başka sorun yok
Start "playable" olunca gelir fakat bu oyunu tamamiyle çalıştıracağı anlamına gelmez.Map dosyalarını indirir karakterleri indirir yani bir sürü dosya var anlıyacağın 11gb indirmişsin bekle tamamlasın sorunsuz oyna :muck:

Yukarı Alt