Vip'ye ilk başladığım zamanlarda görüyordum adını.Tanıyorum seni bu sun bow'un çalınmadan önce lord bekliyorduk seninle :wink1: IceQueen diye bir chardaydım o sıralar ^^

lnTerpoL

Bilgiliyim
Trezeguet demiş ki:
Vip'ye ilk başladığım zamanlarda görüyordum adını.Tanıyorum seni bu sun bow'un çalınmadan önce lord bekliyorduk seninle :wink1: IceQueen diye bir chardaydım o sıralar ^^
hatırlıyorum kardeşim XQuwiskyX zamanlarıydı^^

ajan05 demiş ki:
Lan olm alper bune böle ortalıgın ** muşsun helal kardeşim yakışır....
:lol: Kendi üyeliğine gir komik oluyo böyle kendi koyduğun uniq resimlerine tebrikler felan demek :P

lnTerpoL

Bilgiliyim
Trezeguet demiş ki:
ajan05 demiş ki:
Lan olm alper bune böle ortalıgın ** muşsun helal kardeşim yakışır....
:lol: Kendi üyeliğine gir komik oluyo böyle kendi koyduğun uniq resimlerine tebrikler felan demek :P
bunu yazann ben deilim usta Mehmet arkadaşımız yani bizim zamanımızdaki DeepDeviLL
Tanırsın kesin^^

msn e döndürmüşsünüz la burayı :D tebrikler alper gece 5 te adam yatmıyor bunları kesiyor :D delirmiş

Blader charım var şimdi bir tane Melora diye.Rahmiden aldım :P Server açılınca onu bow yapacağım.Blader kasması gerçekden sıkıcı. :twisted:

Bu Roc u bi kesemedim geçen cuma günü benimdi dw önünde cıkardığı hp 40 ta pat input verdi boşuna daldım o kadar bi kesemedim roc u hep input verio

KnK ben bado 1 vs 1 yapmıstın hatırlıyonmu ben hotandan gelene kadar kestin zaten :)=

Yukarı Alt