ajan05 demiş ki:
anilovic demiş ki:
Viyatı baya Yüksek :D Ama Swsro2 acc + ecsro vıp 79 lw atack pet li 25 günlük pet li char olurmu ya la :dance: :thumbsup: :muck: Normalde Helen İle Takas Edicem Ama Yinede Bi sormak İstedim Arkadaşın charı Bu
bak bu teklifin uygun brom anlaşabilirsek takas gerçekleşir^^
Tamam Ozaman Kardeşim Oyun Açılır Açılmaz Seninle İletişim İçerisindeyim öm den Msn bildirirsen sevinirim

Nesquik demiş ki:
Sana bisey dedim SSleri koy lafi saptirma sen kimsin senden uzak durucam bana bulastigin gün basina belayi sen aldin :wink1:

Bundan sonra yaptigin her iste adimlarini 2 kere düsünerek at.

Eda sana tekmeyi vurduysa bana yolla ben paklarim o kizi rrrrrr :D
Nesquik Hem Ortalığı Birbirine Katıyon Hemde Yalakalık Yapıyosun. Alperin Dediği Gibi Delikanlılık Klavye ile olmaz Koçum Bunu Unutma Ve Konuyu Saptırma Adam burda Charını Satmaya Çalışıyor

anilovic

bu adamla is yapma canin yanmasin benim yakti oyunda arebrothers in master ina pm atin sorun.

Sana ayni chardan bir tane daha vereyim akrabandaki kizlarin kadinlarin ciplak resimlerini video yap desem bu adam onuda kabul eder oyun icin herseyini verecek bir insan. ah pardon insan dedim afedersiniz bu bir HAYVAN.

alper teklifimi düsün uyarsa senin tabirinle site araciligiyla yapariz :D

@anilovic

VIP te git bunun guildindekilere sor onlarda hirsiz der hakkinda bu charida caldigi konusulmaktadir kendi guildindeki kisiler arasinda.

Başkan ProfessionaL di değil mi?? Eğer Oysa Ben o guilddeydim 1 yıl nerdeyse iyi tanırım O ne derse doğrudur ama oyun kapalı :D

Yukarı Alt